Paieška
 

Akcijos

Geriausi mėnesio pasiūlymai tik Jums!

KOKONINĖ VEIDO TERAPIJA

 Terapija idealiai tinka norint atsisveikinti su nuovargio žymėmis, atjauninti, pridrėkinti odą bei suteikti jai elastingumo. Birželio mėn. kaina tik 25,20 Eur vietoj 36 Eur!

Skaitykite plačiau ⇒

NAUJIENA! „PELENĖS EFEKTAS“ DRĖKINANTI IR STANGRINANTI PROCEDŪRA SU SESDERMA KOSMETIKA

 Procedūra skirta skaistumą bei stangrumą praradusiai, nualintai, dehidratuotai, sausai odai. Puikiai tinka atlikti prieš vakarėlį ar svarbią progą. Akcija galioja iki 06.15d.

Skaitykite plačiau ⇒

PROCEDŪRA NR. 1 EUROPOJE – HYDRADERMIE LIFT DELUXE

 Procedūra puikiai stangrina odą, atstato jos elastingumą, gyvybingumą ir švytėjimą, veiksmingai panaikina paakių pabrinkimą, nuovargio žymes.

Skaitykite plačiau ⇒

DETOKSIKUOJANTI PROCEDŪRA SU JŪROS DUMBLIAIS

Procedūrą sudaro: kūno šveitimas, kūno įvyniojimas su jūros dumbliais, infraraudonųjų spindulių antklodė-pirtis, atpalaiduojantis galvos masažas. Birželio mėn. kaina tik 21,60 Eur vietoj 27 Eur.

Skaitykite plačiau ⇒

AROMATERAPINĖ SPA PROCEDŪRA SU ĮVYNIOJIMU „SPANGUOLIŲ KERAI“

Tai turtingas maitinamasis kūno įvyniojimas, atpalaiduojantis viso kūno masažas ir SPA veido masažas, nukelsiantis Jus į nepakartojamų pojūčių sūkurį.

Skaitykite plačiau ⇒

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS

Tyrimas itin tikslus ir patikimas, rezultatus sužinosite jau po 40 min. Maisto netoleravimo tyrimas tik 99 Eur vietoj 150 Eur! Maisto netoleravimo tyrimas + specialisto konsultacija ir valgiaraščio sudarymas tik 129 Eur vietoj 190 Eur!

Skaitykite plačiau ⇒