Paieška
 

Akcijos

Geriausi mėnesio pasiūlymai tik Jums!
Guinot Hydradermie Lift Deluxe procedūra

Akių procedūra Hydradermie Lift+kompiuterizuotas veido tyrimas tik 29,99 vietoj 42 Eur!

Ši procedūra yra veiksmingas sprendimas akių kontūro atjauninimui. Jos metu stimuliuojami, tonizuojami ir stangrinami raumenys apie akis, naudojant itin veiksmingą „Guinot“ kosmetiką ir modernų galvaninės srovės aparatą. O veido odos analizės aparatas padeda išanalizuoti ir stebėti odos būklę, jos pakitimus. Atsižvelgus į gautus rezultatus individuliai parinkti efektyviausias procedūras ir priemones tolimesnei odos priežiūrai namuose. Akcija galioja 11.01-30 d.

Skaitykite plačiau ⇒

NANOASIA

JAUNYSTĖ BE INJEKCIJŲ! NANOASIA neinvazinė biorevitalizacija ir mezoterapija tik 55 Eur vietoj 69 Eur!

NANOASIA neinvazinė mezoterapija ir biorevitalizacija – unikali jauninanti procedūra, kurios metu naudojama aukšto slėgio oro srovė ir nanotechnologijų kosmetika. Baroforezės būdu kosmetikos priemonės įvedamos į bazalinį odos sluoksnį ir skatina natūralius odos savireguliacijos procesus. ,,WOW“ efektas matomas jau po pirmos procedūros! Naudojami Aukščiausios kokybės patentuoti ir registruoti nanotechnologijų produktai. Galioja iki 11.30 d.

Skaitykite plačiau ⇒

vakuuminis masažas + įvyniojimas šokoladu

PAMIRŠKITE NUGAROS SKAUSMĄ! Vakuuminis nugaros masažas (30 min.) 15.99 Eur vietoj 19 Eur!

Vakuuminis nugaros masažas pasižymi dvejopu – gydomuoju ir kosmetiniu – poveikiu: atpalaiduoja įsitempusius nugaros raumenis, mažina skausmą. Taip pat suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio medžiagų apytakos mikrocirkuliaciją. Šis masažas ne tik stiprina jungiamąjį audinį ir kraujagyslių sieneles, bet ir greitina gijimo procesus bei gerina savijautą, stiprina nervų sistemą, šalina stresą, ramina. Galioja iki 11.30 d.

Skaitykite plačiau ⇒

healthy and junk food concept - woman with fruits rejecting hamburger and cake

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS tik 99 Eur!

Tapkite sveikesni, energingesni, gražesni! Tyrimas itin tikslus ir patikimas, rezultatus, kurie maisto produktai Jūsų organizmui netinka, trikdo virškinimą, sukelia organizme uždegiminius procesus, sužinosite jau po 40 min. Maisto netoleravimo tyrimas Food Detective™ – tik 99 Eur vietoj 150 Eur.

Skaitykite plačiau ⇒

Lazerio proceduros

LAZERIO PROCEDŪROMS iki -30% nuolaidos!

Ilgametę patirtį turinti klinikos LADERMA lazerio specialistė Laura Rutkauskienė 11.04 d. atliks Asclepion MeDioStar NEXT lazerio procedūras: nepageidaujamų plaukelių šalinimas (bikini, kojos, pažastys, smakras, viršutinė lūpa), veido odos atjauninimas, aknės gydymas. Taikomos iki -30% nuolaidos! Susidomėjusius kviečiame registruotis telefonu +370 630 77767.

Skaitykite plačiau ⇒