Paieška
 

Akcijos

Geriausi mėnesio pasiūlymai tik Jums!

SESDERMA CHEMINIS ODOS ŠVEITIMAS SU KAUKE

 Tai ypač efektyvi  priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, odos tekstūros išlyginimui, odos regeneracijai skatinti. Renkantis procedūrą papildomai su retinoliu – kaina +7 Eur

Skaitykite plačiau ⇒

VEIDO GUAŠA SU BUIVOLO RAGO MENTELĖMIS

 Tai senovės kinų akupresūrinė procedūra, skirta visapusiškai veido priežiūrai. Veido zonoje su buivolo rago mentelėmis paspaudžiami akupunktūriniai taškai, kurie atsakingi už organų ir sistemų veiklą. Spalio mėn. kaina tik 28,05 Eur vietoj 33 Eur.

Skaitykite plačiau ⇒

NUGAROS/PEČIŲ IR KAKLO MASAŽAI

Dirbate sėdimą darbą ir kasdien po 8 val. praleidžiate prie kompiuterio? Negalite ramiai miegoti, nes vargina kaklo ir galvos skausmai? Po sunkios darbo dienos atsipalaiduokite ir atgaivinkite kūną masažu! Nugaros/pečių ir kaklo masažams (30 min.) – 10% nuolaida!

Skaitykite plačiau ⇒

KŪNO ĮVYNIOJIMAS IR MASAŽAS „ŠOKOLADINĖ SVAJONĖ”

Palepinkite save šiltu, maloniai tirpstančiu šokoladu, jausmingai apgaubiančiu Jus nuo galvos iki pėdų galiukų… Šokolado terapija kūnui – tai  kvapų, atsipalaidavimo, atsinaujinimo ir malonumo procedūra. Atgaivinkite kūną ir sielą šokolado teikiamais malonumais!

Skaitykite plačiau ⇒

PAESE KREMINĖS PUDROS

 Aktyviais komponentais praturtinta kreminių pudrų formulė suteiks lygios ir stangrios veido odos efektą. Sudėtyje esantys liftingo polimerai optiškai išlygins smulkias raukšleles. PAESE kremines pudras su 15% nuolaida galite įsigyti atvykę pas mus į kliniką.

Skaitykite plačiau ⇒

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS

Tyrimas itin tikslus ir patikimas, jis išskiria net 59 produktus pagal netoleravimo lygį (visai netoleruojamas, vengtinas, silpnai netoleruojamas). Maisto netoleravimo tyrimas tik 99 Eur vietoj 150 Eur! Maisto netoleravimo tyrimas + specialisto konsultacija ir valgiaraščio sudarymas tik 129 Eur vietoj 190 Eur! Data 10.13 d.

Skaitykite plačiau ⇒