Paieška
 

Akcijos

Geriausi mėnesio pasiūlymai tik Jums!

VAKUUMINIS VEIDO MASAŽAS SU STARVAC APARATU

Stipriai drenuojantis, stangrinantis ir priešraukšlinis masažas su Starvac Sp2 aparatu (1 val.) puikiai tonizuoja veido raumenis, skatina veido odos mikrocirkuliaciją. Su Benexere kosmetika – tik 23,99 Eur vietoj 29 Eur, su Guinot/Maria Galland – tik 29,99 Eur vietoj 35 Eur!

Skaitykite plačiau ⇒

HYDRADERMIE LIFT AKIŲ PROCEDŪRA

Ši procedūra (45 min.) yra veiksmingas sprendimas akių kontūro atjauninimui. Jos metu stimuliuojami, tonizuojami ir stangrinami raumenys apie akis, naudojant itin veiksmingą „Guinot“ kosmetiką ir modernų galvaninės srovės aparatą.

Skaitykite plačiau ⇒

ANTICELIULITINIS KŪNO ĮVYNIOJIMAS SU CELLO GELIU

 Tai ypatinga anticeliulitinė/liekninamoji procedūra (1 val.), skirta  efektyviai kovoti su didesnėmis riebalų sankaupomis, įsisenėjusiu celiulitu, strijomis ir padidėjusiu kūno svoriu. Efektyvus kūno įvyniojimas šiluminiu principu sumažina kūno apimtis 0,5-1 cm jau po vienos procedūros.

Skaitykite plačiau ⇒

KŪNO ĮVYNIOJIMAS IR MASAŽAS „ŠOKOLADINĖ SVAJONĖ“

 Šokolado terapija kūnui – tai  kvapų, atsipalaidavimo, atsinaujinimo ir malonumo procedūra. Atgaivinkite kūną ir sielą šokolado teikiamais malonumais!

Skaitykite plačiau ⇒

PAESE AKIŲ TUŠAI IR PIEŠTUKAI

 Ryškios akys visą dieną! Tai naujos kartos akių tušai ir pieštukai, kurie išryškina tikrąjį akių grožį, o produktų sudėtyje esantys gryni pigmentai nepaprastai ilgai išlieka. Prekę su 15% nuolaida galite įsigyti atvykę pas mus į kliniką.

Skaitykite plačiau ⇒

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS

Tyrimas itin tikslus ir patikimas, rezultatus sužinosite jau po 40 min. Tiksliai žinodami kurie maisto produktai Jūsų organizmui netinka, galėsite tinkamai pakoreguoti savo mitybą. Maisto netoleravimo tyrimas tik 99 Eur vietoj 150 Eur, Tyrimas + specialisto konsultacija + valgiaraštis – tik 129 Eur vietoj 190 Eur

Skaitykite plačiau ⇒