Paieška
 

Akcijos

Geriausi mėnesio pasiūlymai tik Jums!

GILUMINIO DRĖKINIMO GUINOT HYDRADERMIE PROCEDŪRA

 Atokvėpis veido odai po kaitrios vasaros saulės – akivaizdūs rezultatai jau po 1 procedūros: Jūsų veidas švytės, oda taps pridrėkinta, elastinga, skaisti ir atrodys nepriekaištingai. Akcija galioja iki 09.30 d.

Skaitykite plačiau ⇒

PROCEDŪRA KUPEROZĖS PAŽEISTAI ODAI SU VIT. C IR MEZOKOKTEILIU!

Po vasaros, nuo saulės daug kam išryškėja kapiliarų tinklas odos paviršiuje – tai kuperozės požymiai. Procedūra efektyviai stiprina ir sutraukia kapiliarų sieneles, mažina odos paraudimą. Kaina tik 22.95 Eur vietoj 27 Eur. Akcija galioja iki 09.30 d.

Skaitykite plačiau ⇒

KOSMETOLOGĖS KONSULTACIJA

Konsultacijos metu klinikos kosmetologė įvertins Jūsų odos būklę ir patars, kaip išspręsti veido odos problemas. Esant poreikiui, rekomenduos gydomąsias ar estetines veido priežiūros procedūras, patars kokias kosmetikos priežiūros priemones naudoti. Akcija galioja tik rugsėjo mėnesį.

Skaitykite plačiau

SPA PROCEDŪRA „ŠILKO KERAI“

Atgaivinkite savo kūno odą po saulės vonių! Tai prabangi, ypač drėkinanti, gaivinanti procedūra išsausėjusiai, drėgmę praradusiai odai, suteikianti spindesio bei stabdanti senėjimą. Kaina tik 30,60 Eur vietoj 36 Eur. Akcija galioja iki 09.30 d.

Skaitykite plačiau ⇒

NAUJIENA! PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU!

08.29 d. atvyksta klinikos LA| DERMA specialistė. Kviečiame pasigražinti. Braziliškas bikini tik 90 Eur vietoj 120 Eur. Pažastų epiliacija – 60 Eur vietoj 90 Eur. Akcija galioja tik 08.29 d.

Skaitykite plačiau ⇒

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS

Tyrimas itin tikslus ir patikimas, jis išskiria net 59 produktus pagal netoleravimo lygį (visai netoleruojamas, vengtinas, silpnai netoleruojamas). Maisto netoleravimo tyrimas tik 99 Eur vietoj 150 Eur! Maisto netoleravimo tyrimas + specialisto konsultacija ir valgiaraščio sudarymas tik 129 Eur vietoj 190 Eur!

Skaitykite plačiau ⇒