Paieška
 

Akcijos

Geriausi mėnesio pasiūlymai tik Jums!

VEIDO IR KŪNO PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMO PROCEDŪROS

 Po vasaros ant veido išryškėjo strazdanos, atsirado pigmentinių dėmių?  Atgaivinkite savo odą – suspindėkite jaunyste, gyvybe ir sveikata! Atsisveikinkite su erzinančiomis pigmentinėmis dėmėmis! Galėsite rinktis iš šių procedūrų: Guinot Hydra Peeling procedūra su rūgštimi, Pigmentines dėmes mažinanti procedūra su AHA rūgštimis, Kūno pigmeninių dėmių šviesinimas, Sesderma rūgštinių pilingų procedūra, esant pigmentacijai.

Skaitykite plačiau ⇒

DEIMANTINĖ MIKRODERMABRAZIJA SU PROFESIONALIA KOSMETIKA

Tai saugi, greita ir neskausminga procedūra, o rezultatus matysite jau po pirmos procedūros! Atgaivinkite veidą ir džiaukitės švytinčia, tolygia ir jaunatviška oda jau po vienos procedūros! Deimantinė mikrodermabrazija su Benexere kosmetika (1 val.) tik 24,99 Eur vietoj 29 Eur! Su Guinot/Maria Galland kosmetika tik 29,99 Eur vietoj 35 Eur!

Skaitykite plačiau ⇒

SPA PROCEDŪRA SU ĮVYNIOJIMU „SPANGUOLIŲ KERAI“ + DOVANA

 PIRK aromaterapinę SPA procedūrą su įvyniojimu „Spanguolių kerai“ ir viso kūno šveitimą gauk DOVANŲ! Kompleksą sudaro: Viso kūno šveitimas su spanguolių šveitikliu (DOVANA), Atpalaiduojantis kūno masažas su spanguolių aliejumi, Drėkinanti aromaterapinė kūno kaukė-įvyniojimas su spanguolėmis, SPA veido masažas. Trukmė 1 val. 30 min.

 Skaitykite plačiau ⇒

MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS tik 11.06 d.

Pasitikite rudenį sveikesni, energingesni, gražesni! Tyrimas itin tikslus ir patikimas, rezultatus, kurie maisto produktai Jūsų organizmui netinka, sužinosite jau po 40 min. Maisto netoleravimo tyrimas Food Detective™ + specialisto konsultacija tik 129 Eur vietoj 190 Eur. DOVANA – individualaus valgiaraščio sudarymas!

Skaitykite plačiau ⇒

LAZERIO SPECIALISTĖ ATVYKSTA 10.09 d.

Klinikos LADERMA grožio terapeutė ir lazerio specialistė Laura Rutkauskienė puoselės Jūsų grožį klinikoje Diaterapija, Marijampolėje, atlikdama Asclepion MeDioStar NEXT lazerio procedūras: nepageidaujamų plaukelių šalinimas, veido odos atjauninimas, acnė korekcija, odos stangrinimas, pigmentinių dėmių šalinimas. Susidomėjusius kviečiame registruotis telefonu +370 630 77767

MOKYTOJO DIENOS PROGA MOKYTOJAMS YPATINGAS DĖMESYS

Mokytojo dienos proga visiems Mokytojams taikoma 10% nuolaida pasirinktai vienkartinei veido arba kūno procedūrai (nuolaida galima pasinaudoti vieną kartą iki 10.31 d.)

FINALINIS PAESE KOSMETIKOS IŠPARDAVIMAS

Visai sandėlyje turimai PAESE produkcijai net 25% nuolaida! Pudros, lūpų dažai, akių tušai ir t.t.