Paieška
 

Apie mus

Sveikatos ir grožio klinika “Diaterapija” įsteigta 2010 m. Marijampolėje.

Klinikoje atliekamos įvairios sveikatinimo, gydymo bei estetinės medicinos paslaugos, taikomos pažangios technologijos. Sveikatos ir grožio klinikos ,,Diaterapija” pavadinimas siejamas su diena, šviesa, šviesiuoju paros metu. Šaknis ,,di-” reiškia ,,šviesti, spinduliuoti“, žodis ,,terapija” (gr. kalba) – gydymas.

Klinikoje procedūros atliekamos moderniais aparatais, visi metodai paremti naujausiais kosmetologijos bei medicinos pasiekimais, naudojamos tik aukštos kokybės profesionalios kosmetikos priemonės (šių priemonių galima įsigyti ir naudojimui namuose). Įstaigoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina žinias bei įgūdžius mokymuose ir seminaruose.

 Savo artimuosius ir draugus galite maloniai nustebinti bei pradžiuginti originalia dovana – “Diaterapija” dovanų kuponu – juk nėra nieko geriau už netikėtą ir malonią dovaną, kuri atpalaiduos, nuramins ir suteiks kūno bei sielos palaimą.

Malonus aptarnavimas, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, jauki aplinka, patyrę specialistai – visa tai rasite klinikoje ,,Diaterapija“.

Mielosios „Diaterapijos“ darbuotojos, gavom Jūsų dovanų kuponą Kalėdų proga. Mes kartu su vyru labai smagiai atsipalaidavom nuo Jūsų masažų. Labai smagu, būtinai sugrįšime.

Sandra ir Pieter

Nuoširdžiai dėkoju už maloniai praleistą laiką, nuoširdų bendravimą. Gera čia būti ir norisi apsilankyti kuo dažniau. Ačiū visam “Diaterapija” kolektyvui ! Iki pasimatymo!

Loreta

Very relaxing. Perfect. Thank You.

Edas

Labai puikus aptarnavimas, patarimai, konsultacijos. Labai miela aplinka. Malonus atsipalaidavimas po masažų, gera savijauta. Tuo pačiu norime padėkoti masažuotojai ir kosmetologei už rūpestingą ir gerą darbą. Sakome nuoširdų ačių visiems Diaterapija darbuotojams, sėkmes Jums.

Aneta ir Adė

Puikus aptarnavimas! Visad puikiai jaučiuosi po bet kokių procedūrų. Didelis AČIŪ visai Diaterapija komandai!

Rūtukė

Nuoširdžiai dėkoju už gerą masažą, gražią aplinką, malonų aptarnavimą.

Laima

Darbuotojai

Sveikos mitybos ir gyvensenos specialistė

Masažuotoja

Kosmetologė (vaiko priežiūros atostogose)

Kosmetologė, sveikatos priežiūros specialistė

Kosmetologė

Biochemikė, grožio terapeutė ir sertifikuota lazerio specialistė

Masažuotoja

Administratorė (vaiko priežiūros atostogose)

Administratorė