Paieška

DEIMANTĖ DAINAUSKIENĖ

Administratorė

Deimantė – maloni ir pozityvi klinikos administratorė. Svarbiausia savybe darbe išskiria darbuotojų profesionalų aptarnavimą ir ypatingą dėmesį klientui. Deimantė yra diplomuota kineziterapeutė, todėl itin noriai domisi mokslo naujovėmis, sveikos gyvensenos principais.

,,Padėti žmogui – tai pirmiausia padėti sau. Šeimoje puoselėtas  vertybes (supratimą, pagalbą, geranoriškumą ir gerą nuotaiką) visada stengiuosi taikyti ir darbo aplinkoje. Šios savybės būdingos ne tik mano pasirinktai  kineziterapijos specialybei, bet ir gyvenimo būdui. Linkiu visiems visada plačiai šypsotis, nes tai kur kas daugiau negu tik veido išraiška“.

Credo: Bendravimas – tai ne tik vienintelis žmogaus gyvenimo tikslas, bet ir pačio gyvenimo esmė 

IŠSILAVINIMAS

2018 m. sveikatos mokslų profesinis bakalauro laipsnis ir  kineziterapeuto kvalifikacija  (Utenos kolegija)

SEMINARAI

2019 m. UAB „ODA_LT“ seminaras: „Jauninančios procedūros naudojant gintaro rūgštį“

Noriu padėkoti už nuoširdų priėmimą. Šaunuolės merginos! Jūsų darbą vertinu 100 balų ir dar daugiau.

Laimutė

Very professional staff. Courteous, friendly, very good at their worm. Really enjoyed massages. We will return on our trip next year.

Paul and Vilija

Dėkojame už labai šiltą ir malonų priėmimą. Ačiū visiems “Diaterapijoje” dirbantiems žmonėms. Labai džiaugiuosi, kad atsitiktinai užėjau pasikonsultuoti dėl odos būklės. Su malonumu pas jus grįšiu ir naudosiuosi teikiamomis paslaugomis. Ačiū už nuoširdų bendravimą. .

Aistė ir Emilis

Čia viskas dieviška: aplinka, procedūros ir jas atliekančios specialistės. Ateinu ne pirmą kartą ir dar daug kartų ateisiu.

Edita