Paieška

Depiliacijos vašku

Vargina nepageidaujami plaukai? Nežinote kaip su jais kovoti?  Išbandykite depiliaciją vašku ir džiaukitės švelnia bei lygia oda!

Depiliacija – nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos paviršiaus – tampa šiuolaikinės moters kasdienybe.  Juk švelni, prižiūrėta oda yra seksualinio potraukio, gero tono bei šiuolaikinio stiliaus ženklas. Bet kiekvieną dieną imti į rankas skustuvą ir darbuotis, kad ant kojų neliktų plaukelių – varginanti procedūra. Todėl dabar bene populiariausia tapo – ilgalaikė depiliacija vašku.

Depiliacijos vašku pranašumai

  • Greita ir efektyvu – plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui, oda išliks švelni ir lygi iki 4 savaičių
  • Ataugę plaukeliai būna švelnesni ir plonesni
  • Oda tampa švelni ir lygi
  • Tinkama bet kokio tipo odai ir bet kokiems plaukeliams šalinti

Vašku plaukelius galima šalinti nuo viso kūno, taip pat ir pačiose jautriausiose vietose – bikinio srityje. Dėl to atliekant šią procedūrą pirmą kartą, ji gali būti šiek tiek skausminga. Dažniau depiliuojant – skauda mažiau. Kartais po depiliacijos vašku gali atsirasti išbėrimų. Todėl po procedūros naudojamos specialios priemonės po depiliacijos, kurios ne tik pašalina vaško likučius, bet ir ramina bei maitina odą. Klinikoje atliekamos šios depiliacijos vašku: kojų, rankų, pažastų, bikini, veido nepageidaujamų plaukelių šalinimas ir kt.

Kainos

Ūsiukų – 6 Eur
Veido  – 8-13  Eur
Pažastų – 8-11 Eur
Dilbių – 7 Eur
Rankų (visų) –  13 Eur
Blauzdų – 12 Eur
Šlaunų –   15 Eur
Kojų  (visų) – 24 Eur
Bikini (dalinis) –  20 Eur
Bikini  (pilnas) – 26 Eur
Nugaros/Krūtinė Vyrams – 26 Eur