Paieška
 

Dovanų kuponas

Sveikata, grožis ir atsipalaidavimas – pati geriausia ir neįkainojama dovana!

Nesugalvojate, kokia dovana pradžiuginti savo draugus ir artimuosius? Neturite laiko vaikščioti po parduotuves ir laukti eilėse? Įsigykite DIATERAPIJA Dovanų kuponą internetu ir išvenkite nereikalingų rūpesčių. Juk sveikata, grožis ir atsipalaidavimas – tai  pati geriausia ir neįkainojama dovana, kurią galite padovanoti!

Jums reikia užpildyti formą dėl dovanų kupono įsigijimo, išsirinkti norimą procedūrą ar dovanojamą sumą ir atlikti pavedimą į VšĮ „Senamiesčio reabilitacijos klinika“ (į. k. 302508598) atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT637300010138704945 (AB Swedbank, IBAN: LT637300010138704945, SWIFT/BIC: HABALT22). Tuomet padarykite mokėjimo pavedimo kopiją ir atsiųskite ją mums el. paštu info@diaterapija.lt arba per Messenger programą. Gavę pavedimo kopiją, Dovanų kuponą atsiųsime elektroniniu paštu. Jums tereikės jį atsispausdinti ir PADOVANOTI!

DOVANOS MOTERIMS

DOVANOS VYRAMS

IŠSKIRTINĖS DOVANOS

Daugiau dovanų pasiūlymų rasite ČIA.

Dovanų kupono naudojimo taisyklės

Užsakyti kuponą

Ar atlikote mokėjimą už paslaugas?

Pagal Europos Sąjungos bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), įsigaliojusį 2018 m. gegužės 25 d., turime gauti Jūsų sutikimą dėl asmens duomenų saugojimo ir valdymo, pagal Diaterapija Privatumo politiką:

Susipažinau ir sutinku