Paieška

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu – inovatyvus būdas panaikinti odos pigmentacijos požymius ir išlyginti odos spalvos nelygumus. Po procedūros oda tampa skaitesnė, lygesnė ir stangresnė. 

Kas yra pigmentinės dėmės?

Pigmentinės dėmės – tai dėl padidėjusios melanino gamybos atsirandantys odos pigmentiniai pakitimai, besiskiriantys savo dydžiu, forma, spalva ir išsidėstymu. Dažnai pacientai kreipiasi po saulėtų atostogų, kurių metu nepakankamai sąžiningai naudojo kremus, apsaugančius nuo UV saulės spindulių. Daug greičiau dėmės susiformuoja, jei deginatės ir  naudojate hormoninius kontraceptikus. Be to, pigmentiniai pakitimai neretai lieka po gimdymo. Ant veido ir kūno atsiradusios pigmentinės dėmės su laiku didėja ir ryškėja bei tampa vis labiau pastebimos. Oda atrodo nelygi bei praranda savo skaistumą.

Efektyviausia priemonė pašalinti pigmentines dėmes bei suteikti odai tolygų atspalvį – lazeris.

Kaip veikia lazeris?

Šaldant paviršinį odos sluoksnį, MeDioStarNeXT lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekia melanino sankaupas, sudarančias pigmentinę dėmę bei jas suardo, sukeldami tik lengvą dilgtelėjimo jausmą. Po procedūros lazerio paveiktos pigmentinės dėmės patamsėja, tačiau per savaitę pašviesėja. Be to, šios lazerinės procedūros metu papildomai yra stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba, todėl galėsite džiaugtis ne tik lygia, bet ir elastingesne bei gražesne oda.

Kiek procedūrų prireiks?

Procedūrų skaičius priklauso nuo pigmentinės dėmės rūšies ir senumo. Dažniausiai skiriamos 3, kartais – 5 procedūros, tarp kurių daromos maždaug mėnesio pertraukos.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Mums rūpi ne tik Jūsų odos grožis, bet ir sveikata. Prieš atliekant procedūrą būtina pasikonsultuoti su dermatologu ir ištirti pigmentinio darinio kilmę. Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.

Rekomendacijos po procedūros

Norint ne tik išnaikinti pigmentinę dėmę, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą, reikės sąžiningai laikytis su gydytoju aptarto odos priežiūros plano ir naudoti stiprų (SPF virš 50) kremą nuo saulės.

Kas atlieka procedūrą?

Procedūrą atlieka biochemikė, grožio terapeutė ir sertifikuota lazerio specialistė Laura Rutkauskienė (klinika LA|DERMA)

Kainos

Kakta – 70-100 Eur

Nosis – 60 Eur

Smakras – 60 Eur 

Skruostai – 80-120 Eur 

Iškirptės sritis – 120-160 Eur

Rankos, kojos ir kitų kūno vietų sritys – 120-230 Eur 

Plaštakos – 70-100 Eur 

Visas veidas – 140-160 Eur 

Atskira pigmentinė dėmė (2x2cm) – 50-60 Eur