Paieška

SPA kompleksas su šokoladu ir vynu „Karališkos vilionės“

Prabanga, jaukumas, šiluma…  Visa tai telpa į SPA kompleksą su šokoladu ir vynu „Karališkos vilionės“. Pasimėgaukite profesionalų prisilietimais ir Jūs!

SPA kompleksą sudaro:

  • Kūno šveitimas su šokolado šveitikliu
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas su raudonojo vyno kauke
  • Taškinis plaštakų masažas
  • Dušas

Itin kvepiantis ir labai malonus SPA ritualas suteiks Jums ypatingus pojūčius ir atsipalaidavimą. Šokoladiniame kūno šveitiklyje esančios kakavos pupelės turi apie 300 įvairių medžiagų, naudingų žmogaus organizmui, kurios skatina „laimės hormono“ gamybą ir koncentraciją, didina bendrą organizmo atsparumą ir yra itin stiprus natūralus antioksidantas. Kakavos sviestas intensyviai skatina odos ląstelių regeneraciją, minkština ir maitina odą, mažina raukšleles, didina odos elastingumą, todėl labai tinka išsausėjusiai, tonuso netekusiai odai.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas atliekamas su sodraus kvapo ir tekstūros, vitaminų praturtinta raudonojo vyno kauke. Raudonojo vyno ritualas pasižymi stipria vynuogių atstatomąja galia. Raudonojo vyno sudėtyje gausu odą atstatančių vitaminų, kurie lemia gerą savijautą, daro odą švelnią ir lygią bei suteikia švytėjimo. Po šios procedūros Jūs jausitės atsipalaidavę, kupini žavesio ir gyvenimo džiaugsmo.

Rezultatas – tonusą įgavusi, švelni, lygi ir gaivi oda.

Dovanokite savo brangiausiems žmonėms tai, kas išties vertinga – sielą atgaivinančias, jėgas grąžinančias ir kūno grožį puoselėjančias procedūras!

Kaina ir trukmė

39 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val. 15 min., masažo, šveitimo trukmė – 1 val.