Paieška

SPA programa JAM ir JAI

Sustokite ir skirkite laiko sau! Net 5 ypatingos poilsio ir grožio puoselėjimo procedūros JAM ir JAI, kuriomis galėsite mėgautis ramioje romantiškoje aplinkoje, skambant atpalaiduojančiai muzikai… Pasinerkite į malonumų ir atsipalaidavimo oazę…

Tai puikus veido ir kūno procedūrų kompleksas dviem asmenims, žadantis nepaprastus pojūčius… Pabėkite nuo pilkos kasdienybės, susigrąžinkite prarastas jėgas, atsipalaiduokite ir pasilepinkite… Tai tikra atgaiva Jūsų kūnams bei sieloms!

Programą sudaro (JAM ir JAI):

  • Masažas su stručio plunksna
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas
  • Antistresinis galvos masažas
  • Taškinis plaštakų ir pėdų masažas
  • SPA veido masažas
  • Jauninanti ir skaistinanti veido kaukė

Programa pradedama ypatingu ritualu su stručio plunksnomis… Viso kūno masažas puikiai atpalaiduoja raumenis, suaktyvina kraujotaką, pašalina įtampą. Moteriai masažas atliekamas su šilko losjonu, vyrui – titano aliejumi. Galvos masažas – tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas, sumažinantis įtampą, galvos skausmą bei suteikiantis naujų jėgų. Taškinio plaštakų ir pėdų masažo metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, kurie padeda sureguliuoti viso organizmo pusiausvyrą ir energiją. SPA veido masažas su kauke – tai labai efektyvi jauninanti ir atpalaiduojanti procedūra, kurios metu atpalaiduojami įsitempę mimikos raumenys, suaktyvinama kraujotaka ir šalinami besikaupiantys skysčiai, todėl veidas tampa pastebimai lygesnis ir skaistesnis.

Pasilepinkite tobulu poilsiu kartu!

Kaina ir trukmė

99 Eur.

Paslaugos trukmė – 2 asmenims po 2 val., masažo ir kaukės trukmė – 2 asmenims po 1 val. 50 min.