Paieška

Strijų mažinimo procedūra su Mezo-sistema

Strijos – tai odos defektai kitaip vadinami „odos įplyšimai“, atsirandantys dėl hormoninių pakitimų organizme ir veikiant tempimo jėgai. Dažniausiai jos atsiranda pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų,  krūtų sričių odoje. Jos gali atsirasti nėštumo laikotarpiu, intensyvaus augimo metu (paauglystėje) ar per trumpą laiką priaugant/numetant daug kūno svorio. Veikiant hormonams, oda nebegamina pakankamai baltymo kolegeno, kuris atsakingas už odos stangrumą, todėl odoje susiformuoja defektas – strija.

Procedūrai naudojama Mezo-sistema ir Mesotherapy mezoterapiniai kokteiliai.  Procedūros metu tiesiogiai stimuliuojama odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, taip pat  žymiai pagerėja mezoterapinių medžiagų įsiskverbimas. Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo stangresnė, lygesnė.

Taip pat Meso-sistema sukuria kanalus, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos mezoterapinės medžiagos žymiai efektyviau absorbuojamos į odą, todėl atkuriama visų reikalingų odai medžiagų pusiausvyra bei optimali jų gamyba. Panaudojus efektyvų Mesopen sistemos ir vitaminų kokteilių derinį, odos atsinaujinimo procesas tęsiasi praėjus net keliems mėnesiams po procedūros.

Kam skirta?

  • Strijų mažinimui
  • Odos elastingumui, stangrumui atstatyti ir padidinti
  • Intensyviam odos drėkinimui
  • Saugoti odą nuo senėjimo ir oksidacinio streso

Poveikis ir rezultatai

Visiškai panaikinti strijų neįmanoma, tačiau pagerinti odos būklę tikrai galima. Po gydymo kurso strijos bus mažiau pastebimos – susiaurės ir sumažės jų plotas, oda taps stangresnė ir elastingesnė. Procedūros efektyvumas priklauso nuo strijų gylio ir atsiradimo laiko, tad prieš procedūras rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu.

Procedūrų kursas

Procedūrų skaičius priklauso nuo strijų gylio, odos būklės ir kliento amžiaus. Rekomenduojama procedūrą kartoti kas 2-3 sav., kol atsiras norimas rezultatas. Visiškai panaikinti strijų neįmanoma, bet ženkliai pagerinti odos būklę tikrai galima. 

Naudojamos priemonės

Procedūros metu naudojamos profesionalios Fusion Mesotherapy (Prancūzija) priemonės. Kiekviename mezoterapiniame kokteilyje yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių konservuojančių ir cheminių medžiagų. Taip pat produktai yra be jokių kvapiųjų ar dažomųjų medžiagų. Svarbus skiriamasis naudojamų medžiagų bruožas – maksimalios veikliųjų medžiagų koncentracijos. Taigi su šiais produktais atliekamos procedūros yra ne tik efektyvios, tačiau ir maksimaliai saugios. Į mezoterapijos preparatų sudėtį taip pat įeina vitaminai, amino rūgštys ir mineralinės medžiagos – visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.

Kada negalima daryti?

  • Keloidinių randų formavimasis
  • Cukrinis diabetas (sunki forma)
  • Nėštumas/maitinimo laikotarpis
  • Nusilpusi imuninė sistema

 Po procedūros

  • 2–3 val. negalima praustis
  • Pirmą dieną vengti soliariumo, pirties, saunos, deginimosi saulėje

Kainos

30 min. – 35 Eur

45 min. – 39 Eur

1 val. – 45 Eur

5 k. abonementas – 8 % nuolaida

10 k. abonementas – 15 % nuolaida