Paieška

Atpalaiduojantis nugaros, rankų ir taškinis plaštakų masažas

Jaučiatės pavargę, išsekę nuo kasdienės darbų ir rūpesčių rutinos? Norite atsipalaiduoti ir atgauti fizines bei dvasines jėgas? Atpalaiduojantis nugaros, rankų ir taškinis plaštakų masažas kaip tik Jums!

Profesionaliai atliktas nugaros bei rankų masažas efektyviai atpalaiduos ir nuramins, padės pasijusti žymiai geriau po įtemptos darbo dienos. Švelnūs masažuotojo judesiai suteiks Jūsų kūnui lengvumo, gaivumo, pagerins nuotaiką, nuramins sielą. Masažas ypač naudingas dirbantiems sėdimą darbą bei nuolatinę įtampą nugaros srityje jaučiantiems žmonėms.

Taškinio plaštakų masažo metu, veikiant atitinkamus taškus kūno meridianuose, bus stimuliuojama ir balansuojama organizmo energetinė sistema, išvedami toksinai, teigiamai veikiamos visos organizmo sistemos: imuninė, širdies – kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo, endokrininė, kaulų – raumenų, šalinimo (inkstų ir odos), centrinė nervų ir kt.

Po atpalaiduojančio masažo Jūs jausitės pailsėjęs, prisipildęs naujų jėgų, nebevargins skausmas ir įtampa. Mėgaukitės šia akimirka ir būsena!

Kaina ir trukmė

26 Eur

Paslaugos trukmė – 45 min., masažo trukmė – 40 min.