Paieška

DEIMANTĖ DAINAUSKIENĖ

Administratorė

Deimantė – maloni ir pozityvi klinikos administratorė. Svarbiausia savybe darbe išskiria darbuotojų profesionalų aptarnavimą ir ypatingą dėmesį klientui. Deimantė yra diplomuota kineziterapeutė, todėl itin noriai domisi mokslo naujovėmis, sveikos gyvensenos principais.

,,Padėti žmogui – tai pirmiausia padėti sau. Šeimoje puoselėtas  vertybes (supratimą, pagalbą, geranoriškumą ir gerą nuotaiką) visada stengiuosi taikyti ir darbo aplinkoje. Šios savybės būdingos ne tik mano pasirinktai  kineziterapijos specialybei, bet ir gyvenimo būdui. Linkiu visiems visada plačiai šypsotis, nes tai kur kas daugiau negu tik veido išraiška”.

Credo: „Rūpinkitės savimi, nes niekas kitas, jeigu ne pats, to nepadarys”

IŠSILAVINIMAS

2018 m. sveikatos mokslų profesinis bakalauro laipsnis ir  kineziterapeuto kvalifikacija  (Utenos kolegija)

SEMINARAI, MOKYMAI

2019 m. UAB „ODA_LT“ seminaras: „Jauninančios procedūros naudojant gintaro rūgštį“

2019 m. UAB „ODA_LT“ seminaras: „Retinolio terapija šiuolaikinėje kosmetologijoje: efektyvus įrankis prieš raukšles ir spuogus“ ( 3 val., lekt. Ineta Polikovskaja)

2023 m. Algotherm ir AHAVA priemonių pristatymas

Tik maloniausius jausmus gali sukelti toks nuoširdus, švelnus ir malonus personalas kaip Jūsų!!! Linkiu Jums tobulėt, nes tobulumui ribų nėra. Nuoširdus AČIŪ.

V. B.

Puiki aplinka, malonus aptarnavimas, nuostabi specialistė. Sėkmės darbuose, daug klientų Jums!

Virginija

Pirmą kartą dariausi maisto netoleravimo tyrimą ir likau patenkinta specialistės darbu bei konsultacija. Jūsų ir savo pastangomis sieksiu gerų rezultatų, ir tikiu, kad pavyks. Sėkmės darbuose!

Anelė

Norėčiau padėkoti už profesionalų aptarnavimą, nuoširdų bendravimą ir jaukią aplinką.

Simona
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę