Paieška
 

Dovanų kuponas

Sveikata, grožis ir atsipalaidavimas – pati geriausia ir neįkainojama dovana!

Jei ieškote ypatingos dovanos savo mylimam žmogui – atvykite pas mus ir įsigykite DIATERAPIJA Dovanų kuponą.  Mes palepinsime JĮ (JĄ) ypatingu atpalaiduojančiu SPA kompleksu ir ritualu, efektyviausia veido odos terapija ar sveikatinančiu masažu. Juk sveikata, grožis ir gilus atsipalaidavimas – tai  pati geriausia ir neįkainojama dovana, kurią galite padovanoti šiais skubėjimo laikais.

 

Norėdami įsigyti Dovanų kuponą internetu:

 • užpildykite formą dėl dovanų kupono įsigijimo, išsirinkite norimą procedūrą ar dovanojamą sumą;
 • atlikite pavedimą į VšĮ „Senamiesčio reabilitacijos klinika“ (į. k. 302508598) atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT637300010138704945 (AB Swedbank, IBAN: LT637300010138704945, SWIFT/BIC: HABALT22);
 • padarykite mokėjimo pavedimo kopiją ir atsiųskite ją mums el. paštu info@diaterapija.lt arba per FB žinute. Gavę pavedimo kopiją, Dovanų kuponą atsiųsime elektroniniu paštu. Jums tereikės jį atsispausdinti ir PADOVANOTI!
 • Dovanų kuponas galioja net 10 mėn.

 

DOVANOS MOTERIMS

DOVANOS VYRAMS

IŠSKIRTINĖS DOVANOS

Daugiau dovanų pasiūlymų rasite ČIA.

Dovanų kupono naudojimo taisyklės

Užsakyti kuponą

  Ar atlikote mokėjimą už paslaugas?

  Pagal Europos Sąjungos bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), įsigaliojusį 2018 m. gegužės 25 d., turime gauti Jūsų sutikimą dėl asmens duomenų saugojimo ir valdymo, pagal Diaterapija Privatumo politiką:

  Susipažinau ir sutinku

  0
   0
   Krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę