Paieška

DOVILĖ JAŠINSKAITĖ

Kosmetologė

Specialistė atlieka įvairias gydomąsias, estetines ir aparatines veido priežiūros procedūras, sveikatinančius, limfodrenažinius veido masažus, veido valymus, taiko akupresūros metodiką. Kosmetologė konsultuoja ir kiekvienam klientui individualiai parenka tinkamiausias procedūras  bei priemones, padedančias efektyviai išspręsti jų odos problemas bei pasiekti norimus rezultatus. Dovilė reguliariai kvalifikuojasi mokymuose ir seminaruose, domisi pažangiomis kosmetologijos ir sveikatinimo naujovėmis, taiko jas praktikoje. Taip pat domisi tradicine ir netradicine medicina, sveika gyvensena bei psichologija.

„Bendravimas su žmonėmis yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, teikianti man laimę – pilnatvę. Siekiu, kad žmonės jaustųsi gerai, labiau pasitikėtų savimi. Su dideliu malonumu atlieku savo paslaugas ir džiaugiuosi pasiektais rezultatais, skatinu klientus sveikiau gyventi ir labiau mylėti save. Siekiu kurti grožį bei skatinu jį plėtoti. Visuomet ieškau tinkamiausių sprendimų klientams ir stengiuosi juos kasdien įgyvendinti.“

Credo: „Tik prasmingai nugyventas gyvenimas – ilgas“ (Leonardo Da Vinči)

IŠSILAVINIMAS

2011 m. visuomenės sveikatos bakalauro kvalifikacinis laipsnis (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas)

2012 m. Femina Bona Wellness Institute kosmetikos mokymo programa, kosmetologės specializacija

SEMINARAI, MOKYMAI

2013 m. „IKC Youneed Europa“: Rytų medicinos masažų mokymai, kinų tradicinės medicinos paslaptys, sveikatinantys, limfodrenažiniai masažai, akupresūra (Kinija)

2013 m. „IKC Youneed Europa“:  akupresūrinės metodikos taikymas veido procedūrose, veido ovalo pakėlimo procedūros, masažai su buivolo rago mentelėmis, kompleksinės akių zonos procedūros (Kinija)

2014 m. Maria Galland produktų pristatymas ir procedūrų mokymai

2015 m. „Profesionalus klientų aptarnavimas “ ( A. Mažeikienė)

2017 m. Fusion Meso therapy  ,,Fusion mesotherapy metodai“  adatinės sistemos: roller and meso-pen; elektroporacija ir fotodinaminė terapija;  radio dažnių elektroporacija; mezoterapinių medžiagųir  kokteilių taikymas (Prancūzija)

2017 m. GUINOT mokymai: liftosome ir beaute nueve double peeling procedūra; Hydradermie dvigubos jonizacijos procedūros (K. Jurkšaitytė)

2017 m. ODA mokymai UAB „ODA_LT“ seminaras: „Profesinių galimybių praplėtimas kosmetologams bendradarbiaujant su estetinės chirurgijos specialistais“; „Kosmetinės procedūros su glikolio ir pieno rūgštimi“

2018 m. Cross the line teorinis praktinis seminaras  „Produktyvumas ir aptarnavimo kokybė” (A. Mažeikienė)

2018 m. SESDERMA. Senėjimo ir išorės faktorių sukeltos pigmentacijos sprendimas cheminiais pilingais ir mikroadatine terapija (trenerė Anna Antosik)

2018 m. Guinot praktinis seminaras ,,Lift Summum procedūros pristatymas. Priešraukšlinė stangrinanti veido, kaklo ir dekolte srities procedūra”

2019 m. SESDERMA. Rosacea. Acne. Retinolių taikymas. Sprendimai pasitelkiant Sesderma profesionalaus ir namų naudojimo odos priežiūros priemones (Kaunas)

2019 m. SESDERMA. Cheminiai pilingai (Jurgita Žebrauskienė)

2019 m. praktinis-teorinis seminaras „ClinicCare, Kleraderm ir aparatinė kosmetologija “ (dėst. Lina Varvarovskaja)

2019 m. Maria Galland seminaras ,,Lift`expert produktai; Lift`expert išskirtinai stangrinanti procedūra; Lift`expert gyvenimo būdo patarimai”

2019 m. Teorinis seminaras ,,Dubens dugno raumenys. Ką svarbu žinoti kiekvienai? Dubens dugno raumenų svarba stuburo bei dubens stabilizavimui” (dr. Brigita Zachovajevienė)

2019m. SESDERMA. „Mikroadatinė terapija ir deriniai su cheminiais pilingais“

2019 m. Atopinis dermatitas: kaip su juo kovoti. Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas. (Kauno klinikų odos ir venerinių ligų klinikos vadovė prof. dr. Skaidra Valiukevičienė.)

2019 m. Aknė — ne tik paauglių problema: kaip atpažinti ligą ir su ja kovoti.( Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Dermatovenerologijos centre. prof. dr. Matilda Bylaitė-Bučinskienė)

2020 m. Institute BCN ir Mezopen pažintinis seminaras.

2020 m. Skeyndor aparatinė veido ir namų priežiūros kosmetologija; Diagnostikos aparato bei procedūrų pristatymas.

2020 m. Praktinis – teorinis seminaras. MESOCIENCE BY SKEYNDOR – unikali aparatinė nanotechnologija, apjungianti keturis veikliųjų medžiagų įvedimo į odą būdus: veikimas elektros srove, elektroporacija, hidroelektroforezė, krioforezė. Aštuoniu procedūru protokolai – eiga.

2020 m. Naujausi moksliniai tyrimai apie aknę su Odos akademijos lektore gydytoja Justina Aleknaite – Šiugždine.

2020 m. GEMOLOGY praktinis – teorinis seminaras ,,Kodėl mūsų odai būtini peptidai ir mineralai?”

2020 m. Neinvazinės biorevitalizacijos procedūra taikant baroforezės principą, kombinuojant LED šviesos kaukės terapiją.

2020 m. NOON Aesthetics dermatologinės odos priežiūros priemonės su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais.

2020 m. ONLINE konferencija ,,Galimybių formulė grožio meistrams”

2021 m. Hormonų įtaka odos būklei. Kaip oda reaguoja į endokrininį disbalansą. (Yuliya Asovskaja)

2021 m. Odos būklė Covid-19 ligos pandemijos akivaizdoje.

2021 m. Veido raumenų įtaka odos senėjimo požymiams. (Julija Lepiochina)

2021 m. Miego poveikis odai ir senėjimo procesams. (Agnė Rudžianskaitė)

2021 m. NOON Aesthetics dermatologinės odos priežiūros priemonės. NOON Aesthetics Triple MCH aparatas.

2021 m. Psoriazės vebinaras: ,,Psoriazės priežastys bei ligos eigą sunkinantys veiksniai, klinikinės išraiškos, gydymo principai bei odos priežiūra” (Gyd. rez. Gintarė Ulianskaitė)

2022 m. seminaras NOON Aesthetics inovatyvius sprendimus uždegiminiams odos procesams mažinti (lekt. Vania Busse)

2022 m. vebinaras ,,Odos ligos akušerijoje ginekologijoje” (Buvo aptariama: melanoma nėštumo metu, acne kvalifikacija ir klinikinės formos, policistinis kiaušidžių sindromas ir odos ligos, androgeninė alopecija). (Odos ir venerinių ligų klinika, Gyd.rez. Jokūbas Liukus ir Gyd.rez. Lolita Nagytė)

2022 m. SESDERMA seminaras ,,Efektyvusis trio: Nomelan Fenol, retinoliai ir mikroadatinė terapija” (trenerė Dr. Eva Alvarez)

2022 m. UAB ,,Aestheta” seminaras ,,Rūgštiniai odos šveitikliai, retinolio procedūra, mikroadatinė ir nanoterapija, mezoterapiniai kokteiliai, kosmetologo kūrybinė laboratorija su MixLab, odos priežiūra namuose po procedūrų” (Lekt. Lina Varvarovskaja)

2022 m. ,,Menopauzės sukeltų simptomų valdymas šiuolaikinių estetinių procedūrų pagalba”.

2022 m. NOON Aesthetics gilesni teoriniai ir praktiniai mokymai (Lekt. J. Žebrauskienė)

2022 m. NOON Aesthetics dienos praktiniai mokymai (hands on) (Lekt. J. Žebrauskienė)

2023 m. konferencija ,,Pasaulinio mąsto problemos susijusios su akne ir rožine (rosacea)”

Registracija tel. 863077767

Nuoširdžiai ačiū už laiką, praleistą Jūsų klinikoje, sėkmės darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose!

Daiva

Dėkoju už malonų aptarnavimą, specialistės dirba išmanančios savo darbą. Būtinai sugrįšiu dar kartą ir parekomenduosiu draugėms ir kolektyvui savo darbe

Aurelija

Ačiū už malonias ir naudingas procedūras!

Aistė

Dėkojame už šiltą ir nuoširdų bendravimą. Su pagarba ...

Daiva ir Laimutė
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę