Paieška

EMILIJA RAMANAUSKIENĖ

Administratorė

Emilija – draugiška bei paslaugi klinikos administratorė, kuri visada klientus pasitinka su šypsena veide. Savo darbe svarbiausiu dalyku laiko malonų klinikos klientų aptarnavimą, geros atmosferos kūrimą, kad visi apsilankantys galėtų laisvai jaustis ir gauti visą reikalingą informaciją. 

„Ekonomikos ir vadybos išsilavinimas formuoja mano požiūrį į darbą, kuris yra sudarytas iš atsakomybės prisiėmimo bei garantavimo, jog iškilus problemoms, visuomet padėsiu kolegoms ir klientams. Todėl darbe stengiuosi viską išpręsti sklandžiai ir greitai, kad visi jaustųsi patogiai. Vertinu nuoširdumą, nes domėjimasis kliento poreikiais sukuria gerą tarpusavio ryšį, kuris padeda greičiau atrasti palankiausius sprendimus klientui“.

Credo: ,,Nieko nėra neįmanomo – jeigu nori, gali viską pasiekti“.

IŠSILAVINIMAS

2020 m. Ekonomikos kaip pagrindinės krypties bei verslo ir vadybos kaip gretutinės krypties bakalauro laipsnis (Vilniaus universitetas)

Ačiū labai už greitą užsakymo išpildymą. Esu pati labai patenkinta Jūsų paslaugomis, ir kitiems rekomenduoju (bei dovanoju).

Elena

„Diaterapija“ nuoširdus kolektyve, Linkiu, kad Šv. Kalėdų žvaigždė nušviestų Jums naujų galimybių kelią, pažertų gražių idėjų, suburtų bendraminčius svarbiems gražiems darbams! Gražių švenčių!!!

Gina

Labai malonus kolektyvas, aptarnavimas, dėmesys, kuris suteikiamas, yra nuoširdus. Lankausi pirmą kartą, tačiau esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis, todėl apsilankysiu dar kartą. Linkiu kolektyvui visokeriopos sėkmės ir ilgų gyvavimo metų.

Lauryna

Dėkoju kolektyvui už jaukią ir malonią širdžiai atmosferą. Greitas ir malonus aptarnavimas. Puikios galimybės pasigražinti ne tik išorę, bet ir sielą. Būtinai sugrįšiu dar kartelį!

Eglė