Paieška

ERNESTA MICKEVIČIENĖ

Masažuotoja

Ernesta teigia, kad pasirinkimas tapti masažuotoja buvo seniai planuotas ir motyvuotas. „Svarbiausia išsikelti tikslus ir jų siekti. Masažas – tai terapinė priemonė ir dviejų žmonių bendradarbiavimo procesas. Mano, kaip masažuotojos misija yra sukurti žmogui tokią erdvę, kur jis galėtų pasitikėti mano darbu, o kūnas ir psichika atsipalaiduoti. Juk žmogaus kūnas yra geriausias gyvenimo atspindys. Darbas ir pagalba žmogui neatsiejama mano gyvenimo dalis. Vertindama laisvą ir artimą bendravimą bei savitarpio supratimo ryšius, plėtoju veikla su Marijampolės moterų LIONS klubu. Kita iš mano prioritetiniu veiklos sričių yra socialinės gerovės kūrimas vaikų dienos stovykloje  „Strazdanota vasara“. Esu žmogus, kuris tiki, ir kuriuo galima pasitikėti”.

Credo: ,,Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą.“ (Steve’as Jobsas)

IŠSILAVINIMAS

2011 m. socialinio darbo profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir socialinio darbuotojo profesinė kvalifikacija  (Marijampolės kolegija)

2020 m. masažuotojo profesija (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras). Licencijos numeris – ASL-02258

SEMINARAI, MOKYMAI

2020 m. „2020 m. Lietuvos masažuotojų metinė konferencija: masažo vaidmuo kuriant sveikesnę visuomenę“ (Lietuvos masažuotojų asociacija)

2020 m. „Vakuuminių taurių naudojimas reabilitacijos procese“ (8 val. nuotolinis seminaras, ,,Kineziterapijos akademija”)

2020 – 2021 m. „Tradicinė kinų filosofija ir medicina” (36 ak.val. LSMU VA prof. Dalia Sekmokienė)

2021 m. „Aparatinė veido ir kūno kosmetologija“ (3 ak. val., UAB ,,Solandra”)

2021 m. „Fascia. Theoretical and practical aspects’s review“ (Elena Zemskova masažo mokykla)

2021 m. „Vakuumas, radiodažnis, kavitacija – kūno procedūroms“ (4 ak. val., UAB ,,Solandra”)

2021 m. „Limfodrenažas grožio ir svaikatos problemoms spręsti“ (4 ak. val., UAB ,,Solandra”)

2021 m. ,,Kitoks požiūris į skausmą” (18 val. nuotolinė konferencija, ,,Kineziterapijos Akademija”)

2022 m. ,,Taškinis balansuojantis plaštakų, pėdų, galvos masažas” (4 ak. val., VšĮ Žinių laboratorija ,,Empatija”, lekt. Edita Gečevska)

2022 m. ,,Nėščiųjų masažas” (3 kvalifikacinės val., VšĮ Žinių laboratorija ,,Empatija”, lekt. Violeta Staniulevičienė ir lekt. Agnė Novickienė)

2022 m. ,,Sportinio masažo teoriniai ir praktiniai aspektai” (4 kvalifikacinės val., VšĮ Žinių laboratorija ,,Empatija”, lekt. Andrius Jovaišas)

2023 m. UAB ,,Aestheta” ir FUSION mokymai ,,Fusion Mesotherapy – mikroadatinė ir nanomezoterapijos procedūros įvairioms veido indikacijoms. Mezoterapiniai kokteiliai ir jų taikymas”, ,,MIXLAB – kosmetologo kūrybinė laboratorija – individualių formulių priemonių paruošimas” (Lekt. Vilma Vilkienė)

2023 m. Algotherm ir AHAVA priemonių pristatymas

Tik maloniausius jausmus gali sukelti toks nuoširdus, švelnus ir malonus personalas kaip Jūsų!!! Linkiu Jums tobulėt, nes tobulumui ribų nėra. Nuoširdus AČIŪ.

V. B.

Puiki aplinka, malonus aptarnavimas, nuostabi specialistė. Sėkmės darbuose, daug klientų Jums!

Virginija

Pirmą kartą dariausi maisto netoleravimo tyrimą ir likau patenkinta specialistės darbu bei konsultacija. Jūsų ir savo pastangomis sieksiu gerų rezultatų, ir tikiu, kad pavyks. Sėkmės darbuose!

Anelė

Norėčiau padėkoti už profesionalų aptarnavimą, nuoširdų bendravimą ir jaukią aplinką.

Simona
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę