Paieška

JOLITA STEPONAVIČIENĖ

Įkūrėja

Diaterapija man labai ypatinga vieta. Per daugelį metų čia sudėta nesuskaičiuojamas kiekis laiko, energijos, idėjų ir širdies, virtusių materialia išraiška: procedūromis, priemonėmis, aparatais, įvairiomis sistemomis, aptarnavimo protokolais. Mintimis čia iščiupinėtas kiekvienas centimetras ir yra čiupinėjamas kasdien vis ieškant, ką būtų galima pagerinti, patobulinti, kuo būtų galima dar labiau pradžiuginti pas mus apsilankantį klientą.

Man visada rūpėjo, kuo galėčiau būti naudinga ir pasitarnauti kitiems, o veikla Diaterapijoje atvėrė tam plačias galimybes. Žinoma, reikėjo mokytis įvairių verslo subtilybių, dažnai net dirbti paromis, įgyvendinti daug projektų ir tuo pačiu patirti nesėkmių, kol galutinai įsitikinau, kad tik tai, kas daroma iš širdies pasiekia kitą širdį. Pati didžiausia vertė man – kliento šypsena po procedūros, išaugęs jo pasitikėjimas savimi  ar klinikoje apsilankiusio svečio saldus laimės pojūtis po atpalaiduojančios ar grožį puoselėjančios paslaugos.

Labai didžiuojuosi savo kolektyvo narėmis, jų požiūriu į nuolatinį tobulinimąsi ir bendru mūsų supratimu, kad klientams turime duoti tai, kas geriausia. Esu joms dėkinga už galimybę kurti kartu. Esu dėkinga už tai, kad į darbus jos įdeda savo širdis.

Kiekvienam esamam ir būsimam mūsų klientui aš norėčiau palinkėti atrasti laiko sau. Mano manymu tai – pats prasmingiausias laikas. Atminkit – iš tuščio ąsočio dar nė vienas nebuvo pagirdytas. Todėl pirmiausia mes privalome užpildyti save, o tada savo vidiniais lobiais galėsime praturtinti ir kitus. O jei pritrūktų idėjų, kaip save palepinti – užsukite pas mus, mes su malonumu pripildysime Jus laimės.

.

IŠSILAVINIMAS

2010 m. ekonomikos magistro laipsnis (Vilniaus Universitetas)

SEMINARAI, MOKYMAI

2011 m. UAB Solandra ,,Benexere cosmetics skin care products”

2012 m. “Femina Bona” seminaras “Klientų aptarnavimas aukščiausiu lygiu” (11 ak.val., dėst. A. Mažeikienė)

2012 m. „Femina Bona” teoriniai – praktiniai veido ir kūno SPA procedūrų mokymai (28 val., dėst. G. Čekaitienė)

2014 m. “Profesionalus klientų aptarnavimas “ (8 val., dėst. A. Mažeikienė)

2021 m. Proco „Aparatinė kūno kosmetologija” (3 val., dėst. G. Jurgelienė)

Registracija tel. 863077767

Tik maloniausius jausmus gali sukelti toks nuoširdus, švelnus ir malonus personalas kaip Jūsų!!! Linkiu Jums tobulėt, nes tobulumui ribų nėra. Nuoširdus AČIŪ.

V. B.

Puiki aplinka, malonus aptarnavimas, nuostabi specialistė. Sėkmės darbuose, daug klientų Jums!

Virginija

Pirmą kartą dariausi maisto netoleravimo tyrimą ir likau patenkinta specialistės darbu bei konsultacija. Jūsų ir savo pastangomis sieksiu gerų rezultatų, ir tikiu, kad pavyks. Sėkmės darbuose!

Anelė

Norėčiau padėkoti už profesionalų aptarnavimą, nuoširdų bendravimą ir jaukią aplinką.

Simona
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę