Paieška

Karštų akmenų masažas

Ypatingas atsipalaidavimas ir kaitra Jums…

Kai norisi surasti oazę, kurioje karaliauja jauki šiluma ir ramybė, norisi užmerkti akis ir pasvajoti, prisiminti vasarą, saulutę, atostogas – nebūtina vykti į šiltuosius kraštus… Įkaitusių akmenų masažas – lašelis kaitros, kuri akimirksniu sugrąžins šilumą, kurios taip ilgitės…
Šis ypatinga kaitra alsuojantis masažas yra atliekamas su šiltais natūraliais aliejais ir nugludinto paviršiaus pašildytais lavos akmenimis. Masažo metu šilumą savyje išsaugantys akmenys yra dėliojami ant refleksogeninių zonų ir stimuliuoja energetinius kūno centrus, tokiu būdu atstatydami prarastą vidinę pusiausvyrą. Masažo metu pasiekiamas visiškas kūno, proto ir dvasios atsipalaidavimas. Karštų akmenų masažas yra laiko patikrintas senovės gydymo metodas, kurį taikė egiptiečiai, havajiečiai, Arizonos indėnai.

Masažo su karštais akmenimis poveikis

 • Atpalaiduoja raumenis
 • Mažina įtampą
 • Šalina toksinus
 • Mažina skausmą
 • Gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją
 • Stiprina imunitetą
 • Harmonizuoja energijos tekėjimą kūne

Karštų akmenų masažas idealiai tinka tiems, kurie nuolat jaučia šaltį ir kurių galūnės nuolat šąla. Taip pat jis rekomenduojamas tiems, kurių raumenys nuolat įsitempę ir gan stiprus masažas jiems gali būti skausmingas.

Po masažo su specialiais šlifuotais akmenimis atsipalaidavimas išliks žymiai ilgiau nei po tradicinio masažo. Po Jūsų kūną pasklis jauki šiluma, sugrįš fizinė ir emocinė pusiausvyra.

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite…

Kaina ir trukmė

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min., kaina – 39 Eur

Paslaugos trukmė (tik nugarai) – 45 min., masažo trukmė – 40 min., kaina – 33 Eur

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę