Paieška

Lieknėjimo programa MAXI

Norite atsikratyti ilgai varginančio celiulito? Norite sulieknėti, tačiau nenorite laikytis varginančių dietų ir lieti prakaito sporto salėje? Norite jaustis žvalūs ir energingi?

Ši kompleksinė lieknėjimo programa kaip tik Jums! Tai unikali sisteminga programa, skirta kūno linijų dailinimui, celiulito mažinimui, savijautos gerinimui. Šios programos tikslas – per 3 savaites be streso sumažinti celiulitą, apimtis, strijas, sustangrinti kūną bei pagražinti odą. Tai ne tik naudinga, bet ir maloni 10 procedūrų programa, kuri leis Jums pasiekti trokštamus rezultatus bei atsipalaiduoti.

Programa susideda iš 4 etapų:

  1. Atliekamas kūno šveitimas, kurio metu  suaktyvinama odos mikrocirkuliacija, pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės, oda tampa lygi. Tai paruošiamasis etapas, kurio dėka kitos procedūros bus efektyvesnės, o naudojami kremai ir serumai – geriau pasisavins.
  2. Organizmo valymas nuo toksinų ir šlakų, medžiagų apykaitos aktyvinimas, limfos tekėjimo gerinimas – atliekamos 2 limfodrenažo procedūros su Slim Press (Italija) aparatu ir įvyniojimu.
  3. Riebalinio audinio skaidymas, riebalų sankaupų mažinimas, odos bei raumenų stangrinimas– vakuuminiai masažai su STARVAC SP2 aparatu bei termoaktyvieji anticeliulitiniai įvyniojimai su Cello geliu veiksmingai kovoja su celiulitu, atstato odos stangrumą, elastingumą ir mažina probleminių kūno sričių apimtis.
  4. Kūno formų modeliavimas, audinių aktyvinimas – anticeliulitinio medaus masažo ir visų kitų programoje esančių procedūrų derinimas padeda veiksmingai modeliuoti kūno formas, užtikrina gerą savijautą ir stulbinančius rezultatus.

Programą sudaro:

Kainos

10 procedūrų – 255  Eur (vietoj 301 Eur – 15,3 % nuolaida)