Paieška

Plaukų šalinimas lazeriu

Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu (epiliacija) – inovatyvus, neskausmingas ir neinvazyvus metodas, leidžiantis visam laikui atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais. Tai vienas efektyviausių metodų, kuomet naujausios kartos diodiniu lazeriu tiksliai sunaikinamas ne tik plauko folikulas, bet ir genetinės ląstelės, iš kurių formuojasi plauko užuomazga. Be to, procedūros metu gerėja kolageno bei elastino sintezė, todėl oda greičiau atsinaujina, tampa lygesnė, gražesnė.

Kada verta rinktis lazerinę epiliaciją?

Nepageidaujamų plaukų šalinimas įprastais būdais: naudojant skutimosi peiliukus, cukrų, vašką ar kitas epiliacijos priemones užima daug laiko, tinka ne kiekvienam, dažnai yra skausmingas, gali sudirginti odą, lemti bėrimų atsiradimą, plaukai dažnai įauga, formuojasi vietinis uždegimas, lieka pigmentinės dėmės. Plaukai greitai atauga ir procedūras reikia kartoti vėl ir vėl. Jei norite užmiršti plaukų įaugimo nemalonumus, o plaukus pašalinti visam laikui, žiemą bei vasarą džiaugtis lygia ir švelnia oda – rekomenduojame rinktis epiliaciją profesionaliu lazeriu.

Kaip veikia lazeris?

MeDioStar NeXT lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekia plauko šaknyje esantį pigmentą – melaniną, tuomet šviesos energija virsta šiluma, negrįžtamai suardančia ne tik plauko folikulą, bet ir šalia esančias ląsteles, atsakingas už genetinę informaciją – naujų plaukų augimą. Taip užkertamas kelias ne tik paveikto plauko, bet ir naujų plaukų ataugimui, taip pat stabdomas plaukų įaugimo procesas. Šios lazerinės procedūros metu papildomai yra stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba, todėl galėsite džiaugtis ne tik lygia, bet ir elastingesne bei gražesne oda.

Kuo ypatingas „Asclepion“ MeDioStar NeXT lazeris?

Tai tarptautinio lazerių rinkos lyderio impulsinis diodinis lazeris, kurio išskirtinumas – greitas poveikis didelėms zonoms, itin didelis veiksmingumas ir integruota šaldymo technologija, kuri garantuoja, kad procedūros bus atliekamos be skausmo – prieš kiekvieną lazerio galvutės judesį, oda efektyviai šaldoma, todėl procedūros metu jaučiamas tik dilgčiojimas, reiškiantis sėkmingą folikulo sunaikinimą.

Naudojamo diodinio lazerio MeDioStar NEXT skleidžiamos bangos yra absoliučiai saugios, artimos infraraudoniesiems spinduliams, jų ilgis – tarp 800-950 nm, o lazerio impulsų dažnių greičiui neprilygsta jokios kitos technologijos pasaulyje. Toks bangų ilgių intervalas ir dažnis leidžia procedūrą atlikti greitai, saugiai. Todėl procedūros tinkamos tamsesnei odai, nesukelia pigmentacijos, galima atlikti ir saulėtu sezonu. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Asclepion MeDioStar NEXT lazeris yra vienas saugiausių lazerių, kuris pasižymi ilgalaikiu rezultatu.

Poveikis ir rezultatai

Jau po pirmos procedūros plaukuotumas sumažėja nuo 30% ir daugiau:⠀

 • mažėja juodų, įaugusių plaukelių⠀
 • šviesėja odos spalva ⠀
 • ilgalaikiai rezultatai 

Kiek procedūrų prireiks?

Kiekvienam žmogui procedūrų kursas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į odos ir plaukų tipą. Kuo plaukas tamsesnis ir storesnis, tuo efektas pasiekiamas greičiau. Dažniausiai rekomenduojamos 5-6 procedūros, tarp kurių, priklausomai nuo odos srities ir plauko augimo ciklo, daromos maždaug mėnesio pertraukos.

Kaip pasiruošti procedūrai?

 • Prieš pirmąją ir kitas procedūras reikia nepažeisti plauko folikulo, todėl naudokite tik paviršinius plaukų šalinimo metodus – skutimą ar depiliaciją kremu, ir atsisakykite plaukų šalinimo pincetu, vašku, cukrumi ar kitomis epiliacijos priemonėmis.
 • 7 dienas prieš procedūrą venkite intensyvios saulės bei soliariumo. Taip pat savaitę prieš procedūrą nenaudokite celiulitą mažinančių ar kitų aktyvių kosmetikos priemonių srityje, kurioje bus atliekama procedūra.
 • Prieš procedūrą būtinai pasitarkite su gydytoju, jei naudojate vaistus, turinčius fotosensibilizuojančių medžiagų (didinančių jautrumą saulei) arba vartojate priešgrybelinius medikamentus.
 • Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.

Rekomendacijos po procedūros

 • Pirmosiomis dienomis po procedūros reikėtų vengti stiprių temperatūros pokyčių, todėl nesinaudokite sauna, karšta vonia.
 • Po procedūros 7 dienas rekomenduojama vengti soliarumo ir aktyvios saulės, jeigu procedūrų tarpe saulės išvengti neįmanoma, patariama naudoti max filtro (50+) SPF kremus.

Kodėl bendradarbiaujame su klinikos Laderma lazerio specialiste?

Norėdami suteikti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas ieškojome itin patikimo šios srities profesionalo. Laura Rutkauskienė – ilgametę patirtį turinti Vokietijoje licenzijuota lazerio specialistė, biochemikė, GOLD MASTER kosmetologė. Tai jautri, atidi, pedantiška, atsiduodanti klientui specialistė, kuri padarys daugiau nei maksimumą, kad išgautų tobuliausius rezultatus.

„Nors rinkoje daug pigesnių lazerio analogų (korėjietiškų, kinietiškų ir t.t.), rinkdamasi lazerį prioritetą skyriau Europos Sąjungoje pagamintai kokybiškai įrangai, šios srities lyderiams, nes visada renkuosi tik tai, kas efektyviausia ir patikrinta laiko, o apie vokišką kokybę turbūt daug pasakoti nereikia” – sako lazerio specialistė Laura.

Kainos

Antakiai, viršutinė lūpa, plaštakos, pirštai – 40-50 Eur

Smakras, skruostai – 40-50 Eur

Sprandas – 50 Eur

Krūtų speneliai – 50-55 Eur

Nugara – 100-130 Eur

Pilvas, krūtinė, pečiai – 90-150 Eur

Gakta ir lytinės lūpos – 50-70 Eur

Bikini sritis – 80-100 Eur

Pažastys – 80 Eur

Žastai arba dilbiai – 70 Eur

Blauzdos – 90-110 Eur

Šlaunys – 100-120 Eur

Sėdmenys – 70 Eur

 

AKCIJA! Darantis kelias sritis taikomos net iki 40% nuolaidos!

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę