Paieška

MOKĖJIMAS INTERNETINE BANKININKYSTE

1 žingsnis. Išsirinkite pageidaujamas prekes ir norimą kiekį įsidėkite į krepšelį. Tęskite naršymą, jeigu pageidaujate įsigyti daugiau skirtingų daugiau prekių.

2 žingsnis. Spauskite „Peržiūrėti krepšelį“. Šiame etape galite pakeisti pasirinktų prekių kiekius. Atlikę pakeitimus, spauskite „Atnaujinti krepšelį“. Patikrinkite mokėtiną sumą ir puslapio apačioje spauskite „Tęsti atsiskaitymą“.

3 žingsnis. Pateikite kontaktinius duomenis: vardas bei pavardė, adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas.

4 žingsnis. Pasirinkite mokėjimo būdą iš sąrašo. Spauskite „Mokėti“.

5 žingsnis. Sekite mokėjimo partnerio “Paysera” sugeneruotą nuorodą ir atlikite tolimesnius veiksmus.

Jeigu pasirinksite automatinį mokėjimą per savo internetinį banką, sekdami nuorodomis atlikite mokėjimą iš savo banko sąskaitos ir jį patvirtinkite.

Jeigu pasirinksite apmokėjimą grynaisiais pinigais “Lietuvos pašto ir “Paypost” skyriuose, “Lietuvos spaudos” ir “Narvesen” kioskuose arba “Maxima” kasoje, atsispausdinkite sugeneruotą mokėjimo pranešimą ir pateikite jį pasirinktoje atsiskaitymo vietoje.

Jeigu pageidaujate atsiskaityti paprastu mokėjimo pavedimu, tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko paskyros ir suvedę visus reikalaujamus duomenis, nurodytus mokėjimo pranešime arba sąskaitoje išankstiniam apmokėjimui.

6 žingsnis. ​ Kai mokėjimas bus įskaitytas į nurodytą banko sąskaitą, pradėsime vykdyti užsakymą.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę