Paieška
 

Apie mus

Sveikatos ir grožio klinika “Diaterapija” įsteigta 2010 m. Marijampolėje.

Šiame nuolat skubančiame pasaulyje mes norėjome sukurti poilsio ir ramybės oazę, kurioje galėtume pasirūpinti Jūsų gera savijauta, grožiu ir atsipalaidavimu. Sveikatos ir grožio klinikos ,,Diaterapija” pavadinimas siejamas su diena, šviesa: šaknis ,,di-” reiškia ,,šviesti, spinduliuoti“, žodis ,,terapija” (gr. kalba) – gydymas.

 

Siekiame, kad po kiekvieno apsilankymo pas mus išsineštumėte gilaus atsipalaidavimo, pasitikėjimo savimi ir laimės jausmą. Kad nors valandėlei pamirštumėte rūpesčius, problemas ir suprastumėte, kaip nuostabu yra tiesiog gyventi ir mėgautis.

 

Skiriame daug dėmesio ir laiko atsirinkdami efektyviausias procedūras, kokybiškiausias odos priežiūros priemones, mokslu ir pažangiomis technologijomis paremtą aparatinę įrangą tam, kad išspręstume Jus ilgai varginančias veido odos problemas, turėtumėte trokštamas kūno linijas, pamirštumėte varginančius nugaros, kaklo skausmus, atsikratytumėte kūno įtampų.

 

Mums labai svarbu, kad kiekvienas Diaterapijoje dirbantis specialistas būtų ne tik savo srities profesionalas, bet tikrai mylėtų savo darbą, klientus, todėl kiekvieną narį renkamės labai atsakingai. Mes tikime, jog tik nuoširdus prisilietimas gydo ir daro stebuklus.

 

Malonus aptarnavimas, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, jauki aplinka, patyrę specialistai – visa tai rasite klinikoje ,,Diaterapija“.

 

Su meile, įkūrėjos Jolita ir Agnė

Mielosios „Diaterapijos“ darbuotojos, gavom Jūsų dovanų kuponą Kalėdų proga. Mes kartu su vyru labai smagiai atsipalaidavom nuo Jūsų masažų. Labai smagu, būtinai sugrįšime.

Sandra ir Pieter

Nuoširdžiai dėkoju už maloniai praleistą laiką, nuoširdų bendravimą. Gera čia būti ir norisi apsilankyti kuo dažniau. Ačiū visam “Diaterapija” kolektyvui ! Iki pasimatymo!

Loreta

Very relaxing. Perfect. Thank You.

Edas

Labai puikus aptarnavimas, patarimai, konsultacijos. Labai miela aplinka. Malonus atsipalaidavimas po masažų, gera savijauta. Tuo pačiu norime padėkoti masažuotojai ir kosmetologei už rūpestingą ir gerą darbą. Sakome nuoširdų ačių visiems Diaterapija darbuotojams, sėkmes Jums.

Aneta ir Adė

Puikus aptarnavimas! Visad puikiai jaučiuosi po bet kokių procedūrų. Didelis AČIŪ visai Diaterapija komandai!

Rūtukė

Nuoširdžiai dėkoju už gerą masažą, gražią aplinką, malonų aptarnavimą.

Laima

Darbuotojai

Masažuotoja

Kosmetologė

Kosmetologė

Lazerio specialistė

Administratorė

Administratorė

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę