Paieška

LAURA RUTKAUSKIENĖ

Biochemikė, grožio terapeutė ir sertifikuota lazerio specialistė

Laura (klinika LA|DERMA) atlieka įvarias lazerines procedūras: plaukų šalinimo, aknės korekcijos, odos stangrinimo, jauninimo. Specialistė konsultuoja ir kiekvienam klientui individualiai parenka tinkamiausias procedūras, padedančias efektyviai išspręsti jų veido ir kūno odos problemas, pasiekti norimus rezultatus. Laura nuolat tobulinasi, jau dalyvavo daugiau nei 30-yje farmacinių kompanijų bei kosmetologų asociacijos organizuotų konferencijų ir seminarų.

Laisvalaikiu mėgsta sportą, aktyviai sportuoja fitness, step, body building bei kt., aktyviai leidžia laiką gamtoje, buriuoja su sportine jachta, dalyvauja buriavimo regatose Trakuose ir Lietuvos pajūryje.

„Esu laiminga, iniciatyvi ir valdinga, gerbianti save moteris. Mielai priimu nau­jus iššūkius, mėgstu įvairovę. Nepaisant išvardintų intensyvių mano charakterio bruožų, esu labai atsakinga ir sąžininga, esu iš prigimties estetė. Esu kruopšti, daug dėmesio skiriu detalėms.”

Credo: „Vertinu diskusijas siekiant bendro sprendimo, komandinį darbą bei glaudų visų segmentų bendradarbiavimą. Visa tai kompleksiškai gali lemti geriausią bei labiausiai teigiamą rezultatą.“

IŠSILAVINIMAS

2003 m. biochemijos bakalauro laipsnis (Vilniaus Universitetas)

2015 m. sertifikuota Asclepion lazerių MeDioStar NeXT, TattooStar ir MCL31 specialistė

2016 m. Mokykla “Art of Beauty”, kosmetologas, grožio terapeutas

Registracija tel. 863077767

Nuoširdžiai ačiū už laiką, praleistą Jūsų klinikoje, sėkmės darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose!

Daiva

Dėkoju už malonų aptarnavimą, specialistės dirba išmanančios savo darbą. Būtinai sugrįšiu dar kartą ir parekomenduosiu draugėms ir kolektyvui savo darbe

Aurelija

Ačiū už malonias ir naudingas procedūras!

Aistė

Dėkojame už šiltą ir nuoširdų bendravimą. Su pagarba ...

Daiva ir Laimutė
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę