Paieška

Atpalaiduojantis masažas

Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos, patirti nepakartojamų pojūčių.

Kvapnus aliejus, šiltas rankų prisilietimas, speciali masažo technika bei tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia mūsų organizmą:  pašalina įtampą ir stresą, atslūgsta nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys. Tai efektyvus masažas, kuris padeda ištrūkti iš kasdieninės rutinos, teigiamai veikia vidinę organizmo būseną,  pagerina nuotaiką bei grąžina energiją. Procedūros metu atliekamas profesionalus viso kūno masažas: atpalaiduojančiais judesiais išmasažuojamos kojos, pėdos, nugara, rankos, plaštakos, pilvas, dekoltė. Masažo  metu naudojami profesionalūs Norden firmos kūno aliejai, kurie išsiskiria savo natūralumu, ekologiškumu ir ypatingais kvapais…  

Po atpalaiduojančio masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet ir sielos palaimai. Išbandykite šį masažą ir pajuskite užplūstančios energijos antplūdį!

Kaina ir trukmė

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min. – 45 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val. 30 min., masažo trukmė – 1 val., 20 min. –  59 Eur

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę