Paieška

Atpalaiduojantis veido masažas

Kiekviena moteris nori būti graži, švytinti ir visada atrodyti laiminga. Nuolatinė įtampa, gyvenimo tempas, užterštas oras ir kiti neigiami aplinkos veiksniai palieka žymę net ir gražiausių moterų veiduose. Veido masažas – geriausias būdas kuo labiau atitolinti senėjimo procesus, mažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką ar naikinti jau padarytą žalą, atstatyti odos elastingumą, sveiką švytėjimą, o svarbiausia – pasitikėjimą savimi. 

Šio masažo metu atliekamas veido odos valymas su profesionaliomis kosmetikos priemonėmis, kurios normalizuoja odos drėgmės pusiausvyrą. Veido masažas su specialiu masažiniu kremu atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suaktyvina odos kraujotaką, pakelia raumenų tonusą, atpalaiduoja ir ramina. Po veido odą puoselėjančio masažo procedūra užbaigiama drėkinamuoju veido kremu.

Masažo metu jaučiamas malonus kvapas, girdima atpalaiduojanti muzika bei sukurta raminanti atmosfera leis Jums visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į nepakartojamus pojūčius..

Masažas gali būti atliekamas kaip vienkartinė atpalaiduojanti terapija, tačiau norinti pasiekti ilgalaikių rezultatų, rekomenduojamas 5-10 procedūrų kursas, atliekamas 2-3 kartus per savaitę.

Kainos 

30 min. – 25  Eur

Abonementams taikomos nuolaidos (žiūrėti kainoraštyje).

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę