Paieška

Kūno įvyniojimas ir masažas ,,Šokoladinė svajonė”

Palepinkite save šiltu, maloniai tirpstančiu šokoladu, jausmingai apgaubiančiu Jus nuo galvos iki pėdų galiukų… Tikras dieviškas šokoladinis malonumas, kurį privalote patirti…

Šokoladas dėl savo turtingos kakavmedžio vaisiaus sudėties bei nepakartojamo aromato žinomas ir naudojamas jau nuo seno. Šokoladas laikomas geros savijautos ir grožio šaltiniu. Jo skleidžiamas kvapas veikia kaip aromaterapijos priemonė, kuri suteikia energijos, pašalina įtampą, gerina nuotaiką bei padeda pasiekti ypatingą atsipalaidavimą.

Procedūrą sudaro:

 • Kūno šveitimas
 • Atpalaiduojantis kūno masažas su šokoladiniu losjonu 
 • Aromatingas kūno įvyniojimas su šokoladu
 • Atpalaiduojantis galvos masažas
 • Dušas

Kūno šveitimo metu pašalinamos „negyvos“  ląsteles, suaktyvinama kraujotaka, oda tampa švelni  ir lygi. Masažas su šokoladiniu losjonu ypatingai atpalaiduoja raumenis, nuramina, teigiamai veikia centrinę nervų sistemą. Įvyniojimas su šokoladu pamaitina odą, suteikia energijos ir nuramina kūną. Įvyniojimo metu atliekamas atpalaiduojantis galvos masažas, todėl pajusite ypatingą palaimą bei ramybę. 

Šokolado terapija kūnui – tai  kvapų, atsipalaidavimo, atsinaujinimo ir malonumo procedūra. Atgaivinkite kūną ir sielą šokolado teikiamais malonumais!

 

Kaina ir trukmė

65 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val. 30 min., masažo, šveitimo ir įvyniojimo trukmė – 1 val. 10 min.

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę