Paieška

Kūno šveitimas

Tai itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją. Šveitiklių sudėtyje esantys vertingi sviestai bei aliejai drėkina, maitina odą, o druskos kristalai leidžia švelniai, bet veiksmingai pašalinti negyvas odos ląsteles.  Kūno šveitimas skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą. Po šios procedūros oda tampa švelni, minkšta ir lygi.

Procedūros metu naudojami profesionalūs Norden firmos kūno šveitikliai.  Tai yra Latvijos natūralios kosmetikos prekės ženklas. Norden Cosmetics produkcijai pagaminti naudojamos išskirtinai natūralios, gamtoje randamos augalinės kilmės medžiagos. Dauguma sudedamųjų kosmetikos dalių yra iš ekologinių žemės ūkių. Šioje kosmetikoje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių, o daugelis Norden Cosmetics produktų yra parfumuoti natūraliais aliejais. Procedūros metu galėsite rinktis iš daugybės įvairių šveitiklių: spanguolių, žaliosios arbatos, šokolado, cinamono, šilko, saldžiųjų apelsinų ir greipfrutų ir kiti šveitikliai.

Profesionalaus kūno šveitimo privalumai

  • Oda tampa švelni, minkšta ir lygi      
  • Efektyviai valo ir atgaivina odą      
  • Oda įdega greičiau, tolygiau, gražiau, įdegis laikosi ilgiau      
  • Padeda pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus      
  • Suaktyvina odos mikrocirkuliacija      
  • Galėsite rinktis iš skirtingų šveitiklių, pvz. Citrusinių vaisių šveitikliai pasižymi liekninamuoju, anticeliulitiniu poveikiu, šveitiklis su šilko dalelėmis – intensyviai drėkina ir t.t.      
  • Intensyvus kūno šveitimas pagerina kosmetikos priemonių įsisavinimą ir liekninančių bei anticeliulitinių procedūrų efektyvumą      
  • Atpalaiduoja, nuramina      
  • Suteikia energijos

Procedūra gali būti atliekama kaip vienkartinė procedūra, tačiau norint palaikyti lygią ir gražią odą, rekomenduojame atlikti 5-6 procedūras, 2 kartus per savaitę. Palaikymui bent 2 procedūras per mėnesį.  

Kaina ir trukmė

Paslaugos trukmė – 30 min., šveitimo trukmė – 20 min., kaina – 18 Eur

(atliekant kartu su kita kūno procedūra, paslaugos trukmė – 15 min.), kaina –  13 Eur

5 k. abonementas – 8 % nuolaida