Paieška

Masažų kompleksas vyrams „Relax“

Netiesa, kad lepinti save SPA malonumais mėgsta tik moterys! Amžinai skubantiems, neturintiems daug laiko ir paskendusiems begalėje reikalų vyrams padėsime nors trumpam atsipalaiduoti, užsimiršti ir pasirūpinti tik savimi. Pasinerkite į palaimos ir ramybės oazę bei grįžkite namo pailsėję ir kupini jėgų…

Kompleksą sudaro:

  • Masažas su stručio plunksna
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas
  • Antistresinis  galvos  masažas
  • Atpalaiduojantis plaštakų masažas

Masažas pradedamas ypatingu ritualu su stručio plunksnomis…  Švelnūs masažuotojo judesiai ir nauji potyriai maloniai Jus atpalaiduos ir nuramins.  Viso  kūno masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina įtampą, pašalina nuovargį ir grąžina gerą savijautą. Jums bus atliekamas kaklo, nugaros, pečių, rankų, pilvo, kojų ir pėdų masažas.  Galvos masažas – tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas, sumažinantis įtampą, galvos skausmą bei suteikiantis naujų jėgų. Plaštakų masažo metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, kurie padeda sureguliuoti viso organizmo pusiausvyrą, energiją, atpalaiduoja smulkiuosius rankų raumenis bei sąnarius.

Masažų kompleksas vyrams „Relax“ tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Atgaukite jėgas ir išsilaisvinkite nuo įtampos nepakartojamoje terapijoje!

 

Kaina ir trukmė

59 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val. 30 min., masažo trukmė – 1 val. 20 min.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę