Paieška

SPA kompleksas JAI „Deivės bučinys“

Nuostabios atsipalaidavimo, ramybės ir palaimos akimirkos JAI! Tai romantiška dovana mylimai moteriai ir maloni staigmena brangiai draugei ar kolegei. Išreikškite visą savo dėmesį, rūpestį ir meilę – dovanokite grožį ir sveikatą!

Jūsų laukia pasilepinimas ypatingu masažų kompleksu, skirtu specialiai moterims. Jauki aplinka, malonūs garsai ir subtilūs aromatai nuramins kūną ir mintis, o švelnūs masažuotojo judesiai leis Jums pasijusti tikra deive…

Kompleksą sudaro:

  • SPA veido masažas
  • Antistresinis galvos masažas
  • Atpalaiduojantis rankų ir plaštakų masažas

SPA veido masažo metu naudojamų eterinių aliejų aromatas maloniai atpalaiduos, atgaivins, o pagal specialią techniką atliekamas masažas nuramins kūną ir mintis. Galvos masažas – tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas, sumažinantis įtampą, galvos skausmą bei suteikiantis naujų jėgų. Rankų ir plaštakų masažo metu atpalaiduojami smulkieji raumenys, sąnariai, o stimuliuojant delnuose ir pirštuose esančius biologiškai aktyvius taškus, sureguliuojama organizmo pusiausvyra ir energija. Kvapnus aliejus, šiltas rankų prisilietimas, speciali masažo technika bei tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia mūsų organizmą: pašalina įtampą ir stresą, atslūgsta nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys.

SPA kompleksas JAI – tai puiki dovana visoms dailiosios lyties atstovėms, norinčioms atitrūkti nuo kasdienių darbų ir pailsėti. Palepinkite jas išskirtine atsipalaidavimo terapija!

 

Kaina ir trukmė

45 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę