Paieška

SPA kompleksas JAM „Atsipalaidavimas”

Norite pradžiuginti ir nustebinti savo mylimą vyrą, draugą, kolegą, tėtį? Padovanokite savo mylimam žmogui tai, kas yra svarbiausia ir neįkainojama – nepakartojamas atsipalaidavimo, ramybės ir dangiško malonumo akimirkas! Juk masažas – tai ir poilsis, ir malonumas, ir jėgų atgavimas, o svarbiausia, tai sveikatos šaltinis.

Atlaisvinkite mintis po įtempto protinio darbo, atpalaiduokite įsitempusius raumenis, nuraminkite nervų sistemą, pasinerdami į SPA komplekso, sukurto specialiai vyrams, malonumus. Subtilūs eterinių aliejų kvapai nuims stresą ir įtampą, švelnūs rankų prisilietimai atpalaiduos raumenis, o raminantys muzikos garsai praskaidrins mintis.

Kompleksą sudaro:

  • Atpalaiduojantis nugaros ir pečių juostos masažas  
  • Antistresinis galvos masažas  
  • Atpalaiduojantis rankų ir plaštakų masažas  

Nugaros ir pečių masažas efektyviai numalšina raumenų nuovargį, pagerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą, pašalina skausmus. Galvos masažas – tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas, sumažinantis įtampą, galvos skausmą bei suteikiantis naujų jėgų. Rankų ir plaštakų masažo metu atpalaiduojami smulkieji raumenys, sąnariai, o stimuliuojant delnuose ir pirštuose esančius biologiškai aktyvius taškus, sureguliuojama organizmo pusiausvyra ir energija.  Kvapnus aliejus, šiltas rankų prisilietimas, speciali masažo technika stebuklingai veikia mūsų organizmą: pašalina įtampą ir stresą, atslūgsta skausmai, atsipalaiduoja raumenys.

Tai ypatinga dovana ypatingam vyrui… Palepinkite jį masažo malonumais ir suteikite ypatingos ramybės ir palaimos!

 

Kaina ir trukmė

45 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę