Paieška

SPA kompleksas JAM „Atsipalaidavimas”

Norite pradžiuginti ir nustebinti savo mylimą vyrą, draugą, kolegą, tėtį? Padovanokite savo mylimam žmogui tai, kas yra svarbiausia ir neįkainojama – nepakartojamas atsipalaidavimo, ramybės ir dangiško malonumo akimirkas! Juk masažas – tai ir poilsis, ir malonumas, ir jėgų atgavimas, o svarbiausia, tai sveikatos šaltinis.

Atlaisvinkite mintis po įtempto protinio darbo, atpalaiduokite įsitempusius raumenis, nuraminkite nervų sistemą, pasinerdami į SPA komplekso, sukurto specialiai vyrams, malonumus. Subtilūs eterinių aliejų kvapai nuims stresą ir įtampą, švelnūs rankų prisilietimai atpalaiduos raumenis, o raminantys muzikos garsai praskaidrins mintis.

Kompleksą sudaro:

  • Atpalaiduojantis nugaros ir pečių juostos masažas  
  • Antistresinis galvos masažas  
  • Atpalaiduojantis rankų masažas  
  • Taškinis plaštakų masažas

Nugaros ir pečių masažas efektyviai numalšina raumenų nuovargį, pagerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą, pašalina skausmus. Galvos masažas – tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas, sumažinantis įtampą, galvos skausmą bei suteikiantis naujų jėgų. Rankų ir taškinio plaštakų masažo metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, kurie padeda sureguliuoti viso organizmo pusiausvyrą ir energiją. Kvapnus aliejus, šiltas rankų prisilietimas, speciali masažo technika stebuklingai veikia mūsų organizmą:  pašalina įtampą ir stresą, atslūgsta skausmai, atsipalaiduoja raumenys.

Tai ypatinga dovana ypatingam vyrui… Palepinkite jį masažo malonumais ir suteikite ypatingos ramybės ir palaimos!

 

Kaina ir trukmė

35 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min.