Paieška

SPA ritualas „Aukso spindesys”

Prabangus ir atpalaiduojantis prisilietimas prie Jūsų sielos ir kūno! Aukso terapija – tai išskirtinis potyris Jūsų sielai! Per amžius šis taurusis metalas buvo garbinamas ne tik dėl jo prabangos ir akinamai spindinčio grožio, bet ir dėl puikių kosmetinių savybių. Senovės Egipto laikais auksas buvo naudojamas siekiant išsaugoti neblėstančią odos jaunystę ir grožį. Istorikų duomenimis, senovės Egipto karalienė Kleopatra, garsi stulbinamu grožiu iki pat šių dienų, kasnakt miegodavo su aukso kauke…

Palepinkite save arba savo mylimiausius žmones rafinuotu bei prabangiu kūno ir veido procedūrų kompleksu su auksu. Tai ypatingas ritualas, kuris suteikia žavesio kiekvienai moteriai, bei pasižymi stipriomis stangrinančiomis, senėjimo procesą odoje atitolinančiomis bei antioksidacinėmis savybėmis. Be to, aukso dalelės suteikia odai nepaprasto spindesio bei žavesio.

Ritualą sudaro:

  • SPA pradžios ritualas su stručio plunksna
  • Kūno šveitimas
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas su aukso eliksyru  
  • Prabangus kūno įvyniojimas – kaukė su aukso dalelėmis  
  • SPA veido masažas  
  • Jauninanti, stangrinanti ir švytėjimą suteikianti alginatinė kaukė veidui
  • Dušas

Kūno pilingas leidžia Jūsų odai geriau pasisavinti maitinančias ir drėkinančias medžiagas, puikiai pašalina sausas odos ląsteles, gerina kraujotaką, deguonies įsisavinimą, gerina mikrocirkuliaciją. Oda atgauna savo švelnumą, elastingumą, sveiką išvaizdą.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas ir kūno įvyniojimas su aukso eliksyru pasižymi stipriomis stangrinančiomis ir senėjimo procesą odoje atitolinančiomis savybėmis. Prabangios sudėties aukso eliksyre yra 24 karatų aukso, susikaupusios tam tikros rūšies dumbliuose, vadinamuose „aukso dumbliais”. Šie dumbliai sugeria brangų metalą ir išlaiko jį savyje. Aukso eliksyras stimuliuoja odos ląsteles, atkuria odos ląstelių struktūrą, drėkina, standina odą, suteikia jai švelnumo ir elastingumo, jaunatviško nepaprasto spindesio ir skaistumo.

SPA veido masažas – tai labai efektyvus jauninantis ir atpalaiduojantis masažas, kurio metu atpalaiduojami įsitempę mimikos raumenys, suaktyvinama kraujotaka ir šalinami besikaupiantys skysčiai, todėl veidas tampa pastebimai lygesnis ir skaistesnis.

Prabangi veido kaukė su aukso dalelėmis sukuria puikų apsauginį sluoksnį nuo žalingo aplinkos poveikio, sustiprina odos imunitetą ir padidina jos atsparumą. Aukso dalelės suteikia odai nepaprasto spindesio, kuris pastebimai sumažina raukšleles ir nelygumus. Veido kaukė su auksu idealiai tinka sausai, praradusiai natūralų spindesį, sudirgusiai veido odai.

 Pasimėgaukite prabanga pulsuojančiu ritualu jau dabar…

Kaina ir trukmė

65 Eur

Paslaugos trukmė – 2 val., masažo, įvyniojimo, šveitimo ir kaukės trukmė – 1 val. 40 min.