Paieška

DONATA ŽIURINSKAITĖ

Administratorė

Donata – jauki bei rūpestinga klinikos administratorė. Rūpinasi, jog kiekvienas klientas gautų kuo daugiau informacijos, pasisemtų gerų emocijų ir vidinės šilumos. Administratorė Donata neslepia savo gabumų kūrybos srityje – rūpinasi klinikos dekoracijomis, jog tiek sau, tiek klientams sukurtų jaukią atmosferą ir šventinę nuotaiką.

,,Noriu, jog kiekvienas žmogus bendraudamas su manimi, pajustų mano paprastumą, nuoširdumą ir paslaugumą. Stengiuosi sukurti tokį ryšį su klientais, jog kiekvienam esamam būtų gera sugrįžti, o naujam klientui – atvykti į mūsų kliniką. Dirbdama pastebiu, kad šis administratorės darbas apima daug sričių, o visų jų dėka aš augu, tobulėju kaip asmenybė.”

Credo: ,,Gyvenk šia diena ir džiaukis mažiausiais dalykais”

IŠSILAVINIMAS

2020 m. sveikatos mokslų profesinis bakalauras, biomedicinos technologo kvalifikacija (Kauno kolegija).

SEMINARAI, MOKYMAI

2023 m. Algotherm ir AHAVA priemonių pristatymas

Ačiū labai už greitą užsakymo išpildymą. Esu pati labai patenkinta Jūsų paslaugomis, ir kitiems rekomenduoju (bei dovanoju).

Elena

„Diaterapija“ nuoširdus kolektyve, Linkiu, kad Šv. Kalėdų žvaigždė nušviestų Jums naujų galimybių kelią, pažertų gražių idėjų, suburtų bendraminčius svarbiems gražiems darbams! Gražių švenčių!!!

Gina

Labai malonus kolektyvas, aptarnavimas, dėmesys, kuris suteikiamas, yra nuoširdus. Lankausi pirmą kartą, tačiau esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis, todėl apsilankysiu dar kartą. Linkiu kolektyvui visokeriopos sėkmės ir ilgų gyvavimo metų.

Lauryna

Dėkoju kolektyvui už jaukią ir malonią širdžiai atmosferą. Greitas ir malonus aptarnavimas. Puikios galimybės pasigražinti ne tik išorę, bet ir sielą. Būtinai sugrįšiu dar kartelį!

Eglė
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę