Paieška

Odos stangrinimas, jauninimas lazeriu

Odos stangrinimas, jauninimas – veiksminga ir efektyvi lazerinė procedūra, atgaivinanti pavargusią, elastingumą praradusią ir senstančią odą. Procedūros metu išlyginamas smulkių raukšlelių tinklas, suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba, todėl oda tampa stangresnė ir įgauna švytėjimą.

Kada verta rinktis odos stangrinimo, jauninimo procedūrą?

Kiekvieną dieną mūsų odą veikia ne tik organizme natūraliai vykstantys biologiniai procesai, bet ir aplinka bei gyvenimo būdas. UV spinduliai, stresas, įtempta dienotvarkė, miego stoka ir žalingi įpročiai – visa tai laikui bėgant palieka žymę mūsų veiduose. Pradedame pastebėti raukšleles, kurių anksčiau nebuvo, pigmentacijos pakitimus, o ir pati oda tampa nebe tokia elastinga, praranda švytėjimą. Laiku susirūpinus, visus šiuos odos pokyčius galima pašalinti ne skalpeliu, bet švelnia ir neinvazyvia lazerine odos stagrinimo, jauninimo procedūra.

Kuo ypatingas „Asclepion“ MeDioStar NeXT lazeris?

Tai tarptautinio lazerių rinkos lyderio impulsinis diodinis lazeris, kurio išskirtinumas – itin didelis veiksmingumas, integruota šaldymo technologija, kuri garantuoja, kad procedūros bus atliekamos be skausmo.  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Asclepion MeDioStar NEXT lazeris yra vienas saugiausių lazerių, kuris pasižymi ilgalaikiu rezultatu. 

Kaip veikia lazeris?

Atliekant šią procedūrą – MeDioStar NEXT lazeriu yra veikiami tik gilieji odos sluoksniai, o viršutinis –  lieka nepaliestas. Beskausmės procedūros metu lazerio spinduliu yra suaktyvinama kraujotaka bei stimuliuojamos už kolageno bei elastino skaidulų gamybą atsakingos ląstelės – fibrolastai. Padidėjus kologeno kiekiui ir suaktyvėjus kraujotakai – oda pastebimai atjaunėja, tampa lygesnė, švytinti ir elastingesnė.  

Kiek procedūrų prireiks?

Procedūrų kursas paskiriamas individuliai, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę. Siekiant geriausio rezultato, gali būti atliekamos 3-6 procedūros kartą per mėnesį.

Kaip pasiruošti procedūrai?

7 dienas prieš šią procedūrą rekomenduojame vengti deginimosi saulėje ir soliariume.

Rekomendacijos po procedūro

Po procedūros 7 dienas rekomenduojama vengti soliarumo ir aktyvios saulės, jeigu procedūrų tarpe saulės išvengti neįmanoma, patariama naudoti max filtro (50+) SPF kremus.

Kodėl bendradarbiaujame su klinikos Laderma lazerio specialiste?

Norėdami suteikti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas ieškojome itin patikimo šios srities profesionalo. Laura Rutkauskienė – ilgametę patirtį turinti Vokietijoje licenzijuota lazerio specialistė, biochemikė, GOLD MASTER kosmetologė. Tai jautri, atidi, pedantiška, atsiduodanti klientui specialistė, kuri padarys daugiau nei maksimumą, kad išgautų tobuliausius rezultatus.

„Nors rinkoje daug pigesnių lazerio analogų (korėjietiškų, kinietiškų ir t.t.), rinkdamasi lazerį prioritetą skyriau Europos Sąjungoje pagamintai kokybiškai įrangai, šios srities lyderiams, nes visada renkuosi tik tai, kas efektyviausia ir patikrinta laiko, o apie vokišką kokybę turbūt daug pasakoti nereikia“ – sako lazerio specialistė Laura.

Kainos

Kakta – 50-70 Eur                                                          

Paakių sritis – 40-50 Eur  

Visas veidas – 110-130 Eur

Plaštakos – 70-90 Eur  

Pilvas, žastai, sėdmenys – 100-150 Eur 

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę