Paieška

SPA procedūra ,,Aukso kerai“

Prabangus ir atpalaiduojantis prisilietimas prie Jūsų sielos ir kūno… Laikas pasijusti tikra karaliene!

SPA procedūra „Aukso kerai“ – tai rafinuota, prabangi pojūčių harmonija, atgaivinanti ir suteikianti kerinčio žavesio, pasižyminti stipriomis stangrinančiomis ir senėjimo procesą odoje atitolinančiomis savybėmis. Masažas padės Jums atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir leis pasimėgauti visiška ramybe ir puikiu poilsiu. Be to, aukso dulkės Jūsų odai suteiks nepakartojamo spindesio!

SPA procedūrą sudaro:

  • Atpalaiduojantis kūno masažas su aukso losjonu
  • Prabangi aromaterapinė kūno kaukė-įvyniojimas su auksu
  • SPA veido masažas
  • Dušas

Atpalaiduojantis viso kūno masažas ir kūno įvyniojimas su aukso eliksyru pasižymi stipriomis stangrinančiomis ir senėjimo procesą odoje atitolinančiomis savybėmis. Prabangios sudėties aukso eliksyre yra 24 karatų aukso, susikaupusios tam tikros rūšies dumbliuose, vadinamuose „aukso dumbliais”. Šie dumbliai sugeria brangų metalą ir išlaiko jį savyje.

SPA veido masažas – tai labai efektyvus jauninantis ir atpalaiduojantis masažas, kurio metu atpalaiduojami įsitempę mimikos raumenys, suaktyvinama kraujotaka ir šalinami besikaupiantys skysčiai, todėl veidas tampa pastebimai lygesnis ir skaistesnis.

SPA procedūros metu atkuriama odos ląstelių struktūrą, odai suteikiama švelnumo, elastingumo ir drėgmės. Ši procedūra pasižymi stipriomis stangrinančiomis, senėjimo procesą odoje atitolinančiomis (auksas lėtina kolageno ir elastino irimą) bei antioksidacinėmis savybėmis, todėl oda tampa lygi ir skaisti).

Išbandykite šį ypatingą auksu dvelkiantį kompleksą ir pasijuskite atjaunėję bei pailsėję!

Prieš procedūrą ,,Aukso kerai” būtų efektyvu ir naudinga atlikti viso kūno šveitimą. Nušveičiant kūną profesionaliu Norden firmos kūno šveitikliu pašalinamas negyvas odos sluoksniai, efektyviai išvaloma ir atgaivinama oda, iš organizmo pasišalina susikaupę toksinai bei pagerinama mikrocirkuliacija. Plačiau apie kūno šveitimą galite pasiskaityti čia.

Kaina ir trukmė

59 Eur

Paslaugos trukmė – 1 val. 15 min., masažas ir įvyniojimas – 1 val.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę