Paieška

Vakuuminis masažas + Limfodrenažas su įvyniojimu

Tai ypatingas dviejų aparatinių procedūrų kompleksas, kuris efektyviai mažina celiulitą,  stangrina odą bei lieknina. Intensyvaus vakuuminio ir atpalaiduojančio limfodrenažo masažų derinimas vienos procedūros metu leidžia pasiekti itin greitai pastebimų rezultatų!

  1. Vakuuminis masažas (Starvac Sp2 aparatas)

vakuuminis masažas jau spėjo išsikovoti lyderio pozicijas pasaulyje tarp kitų masažo rūšių. Tai saugi, moderni ir ypač veiksminga priemonė kovai su bene didžiausiu grožio priešu – celiulitu! Ant odos uždedami įvairios formos antgaliai, taurės, o susidaręs vakuumas suaktyvina limfos ir kraujo apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją ir išjudina net giliausius odos sluoksnius, dėl to mažėja ne tik celiulitas, bet ir apimtys! Daugiau apie vakuuminį masažą galite skaityti čia.

  1. Limfodrenažas (Slim Press aparatas)

tai maloni ir atpalaiduojanti procedūra, imituojanti pulsuojantį masažą, kuri efektyviai gerina kraujotaką, limfos tekėjimą ir spartina medžiagų apykaitą. Iš organizmo pasišalina susikaupę skysčiai, toksinai ir šlakai, mažėja apimtys ir celiulitas. Plačiau apie limfodrenažą skaitykite čia.

Procedūrų kursas

Matomiems rezultatams pasiekti rekomenduojama 5-10 procedūrų kursas, atliekamas 2-3 k./sav. Pirmos procedūros metu rekomenduojama atlikti intensyvų kūno šveitimą (suaktyvinama kraujotaka, pašalinamas paviršinis negyvų odos ląstelių sluoksnis, dėl to gerėja naudojamų priemonių įsisavinimas ir atliekamų procedūrų efektyvumas).

Kainos

 1 val. 30 min. – 59 Eur

Abonementams taikomos nuolaidos (žiūrėti kainoraštyje).

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę